Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ugyanakkora a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ugyanakkora a szerelem?

Figyelt kérdés

A feniletilamin a szerelem egyik legfontosabb hormonja, vagy valami ilyesmi. És olvastam hogy:


Egyes nézetek szerint a feniletilamin szint soha nem hág olyan magasra, mint az első hatalmas szerelem alkalmával.

Tehát sose leszek olyan szerelmes valakibe mint az elsőnél?

Vagy ez nem függ össze. Mi a véleményetek róla?


2012. jan. 17. 11:56
 1/6 Macs1209 ***** válasza:

Embere válogatja. 3x voltam szerelmes életemben,

de a harmadik volt a legerősebb... Lehet ha lesz

negyedik, akkor az lesz..


31F

2012. jan. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez valóban hülyeség, még nem rendelkezek akkora tapasztalattal, mint az elöttem hozzászóló közel sem, de valoszinu hogy valamilyen szinten elsö párodba is beleszeretsz, de ez közel sem a legnagyobb..... Én perspeciel tudom, hogy érezhetek még sokkal erösebben, ha 1 olyan lányt találok akiben valóban nem csalodok, nem csal meg, és viszonozza olyan mértékben azt amit én adok neki.....

19/F

2012. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én még soha nem voltam szerelmes. Majd talán 20év múlva tudok válaszolni a kérdésedre... 22F
2012. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 zseni001 ***** válasza:
Lehetsz többször is szerelmes.
2012. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
már sokszor hittem azt, hogy szerelmes vagyok, de mióta tényleg, rájöttem, hogy vagy nem voltak szerelmek a korábbiak, vagy ez a mostani a legnagyobb
2012. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35 évesen szerelmesebb vagyok, mint 20-on évesen. Lehet, hogy nekem "az első hatalmas szerelem".
2012. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!