Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ugyanakkora szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ugyanakkora szerelem mint az elsőnél?

Figyelt kérdés

Ha már egy lánynak volt, 2-3 beteljesült szerelme.

A legutolsó 1,5 évig tartott. (leghoszabb)

Az új szerelmével is érezhet olyan magas fokú lángolást mint a legelsővel? Vagy ez nem befolyásolja?


2012. jan. 16. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Elvileg igen
2012. jan. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem idáig 3 hosszabb kapcsolatom volt (több évesek), a mostani párommal 2 éve vagyunk együtt..sokkal jobban szeretem,mint az "előbbieket".. ezek szerint igen.. :)
2012. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amit most írni fogok az lehet hogy nem fog tetszeni de nagyon nagy igazság van abba hogy 1 igaz szerelem van :)


az hogy az egyik előző hozzászólónak volt 1-2-3 nagy szerelme ez irreális ezek szerint lesz 4.5.6.7.8. és kitudja mennyi.


szerethet annyira mint a legelsőt DE és itt jön a bökkenő :) Ha a legelső kapcsolatánál a lány volt a hibás mert csinált valamit amiből a szakítás lett onnantól kezdve nem kizárt hogy egész életébe azon fog gondolkozni hogy mi lett volna ha nem tesz azt amiért vége lett.


Abban az esetben ha a srác csinált "valamit" amiből a szakítás lett , na ebben az esetben a lány a további kapcsolatában 100% hogy boldog vagy sokkal boldogabb lehet .


Még 1x mondom ez akkor érvényes ha a lány első kapcsolatába lánynak semmi baja nemvolt a sráccal mégis egy akármilyen helyzet miatt (amit a lány generált , megcsalás , vagy olyat csinált amit nemlehetett volna) szakítás lett a vége.


ezért mondják azt hogy az első szerelem (emlékként) a lánynak őrökké a legerősebben megmarad.

2012. jan. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 B.angel ***** válasza:
Nem fog tetszeni, jól gondoltad. Mert szerelmes voltam egy srácba 17 évesen, azóta különváltak útjaink. Megcsalt... és hm. Akárhogy is erőltetem az agyam, nem igazán tudom őt már felidézni sem jóformán. A lényeg, hogy nem szeretem. Azóta volt egy sokkal nagyobb szerelmem. Szóval, amit írtál nem igaz, mert itt egy élő példa az ellenkezőjére.
2012. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
s
2012. jan. 17. 12:01
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom:

Egy lány, járt a szerelmével, de szakítottak mert a lány úgyérezte hogy nem tud mellette komoly lenni. Összejött egy másikkal, de nem sokkal utána szakított vele, és visszament az előzőhöz. Nagyon jol ment minden, de a lány egyrejobban vonzódni kezdett egy másik sráchoz, akit régóta ismert, de most ismerte meg legbelül, és beleszeretett. Szakított a barátjával, és összejött az újjal. Nos itt lehet ugyanakkora a szerelem mint annál amit leírtam az előbb?

2012. jan. 17. 12:08
 7/10 A kérdező kommentje:
* egy 1,5 éves kapcsolatrol volt szó.
2012. jan. 17. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:
miért lenne, egyik sem kell neki igazán
2012. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"B.angel" :)


te most vagy nem tudsz olvasni vagy a felfogásoddal lehet probléma :)


olvasd el amit irtam és utána korrigáld át magadba mert semmilyen ellenpéldát nem tudtál mondani szó szerint ezt írtam én is le :)


ha a "srác lép félre úgy hogy a lány szereti akkor 100% biztosan lehet ugyan olyan boldog vagy még boldogabb"


de semmi probléma nincs ;)

2012. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 B.angel ***** válasza:

Oké kedves 71%-os, akkor mondok neked ellenpéldát, ha kell, mert te annyira bőszen állítod, hogy örök emlékként megmarad az első. Ha itt tartunk: 1. Mindegyik nagyobb szerelem MINDENKINEK megmarad emlékként, ez így természetes fiúknál, lányoknál. 2. Badarság azt gondolni, hogy azért, mert a lány generált valamit, csak azért emlékszik rá, meg elgondolkozik azon, hogy mi lett volna, ha. Ha megcsalja a párját, miért gondolkodna azon, hogy mi lett volna, ha? Valószínűleg, akkor nem szerette eléggé ahhoz, hogy együtt maradjanak örökre, nemde? És, ettől függetlenül a lány még lehet boldog 100%-ig akár egy másik kapcsolatba MINDKÉT esetbe. Tehát az érvelésed, nem pontos. Hogy csak akkor 100%, hogyha a fiú csinált vakamit. Lehet, hogy boldogabb lesz, de az is ugyanúgy emlék, ha jó, ha rossz. 3. Ismerek olyan embert, ahol a LÁNY csalta meg a szerelmét, a fiú elhagyta, a lány meg tovább élte a hűtlen kis életét, és marhára nem gondolkozik azon, hogy jaj mi lett volna, ha nem csalom meg. Így is, úgy is késő lenne ezen gondolkozni. Okos ember nem is mereng el ilyen dolgokon túl sokáig, mert hát minek, nem sok mindent lehet visszafordítani az életben.

Tehát nem a szövegértelmezésemmel van a gond... Hanem a megfogalmazásoddal.

2012. jan. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!