Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam el a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a barátom haverját?

Figyelt kérdés
Jelenleg még együtt vagyok a barátommal, de napokon belül szakítani fogok vele, mivel nem akarom becsapni és így tiszta. Egyik haverja nagyon tetszik és fogalmam sincs mit lépjek, félek az elutasítástól. Valami hasznos, bevált tippet, módszert ha tudnátok mondani megköszönném.
2012. jan. 16. 23:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Remélem két szék közül a padlóra esel. Ó szegény kislány fél, az elutasítástól. Ki nem szarja le? Igaza van a fentinek, ha ő akarna összejönni a barátnőddel, akkor bezzeg fel lenné háborodva. Az pedig elég tetű hozzáállás, hogy amíg nincs meg a másik, addig jó a mostani is.
2012. jan. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de öld meg magad az ilyenek miatt rossz a magyar társadalom. Eobod a srácot és összejönnél a haverjával? Ha a sácban van egy kis jóérzés otthagy a pic*sába én ilyét tuti nem csinálnék valakivel akit a barátomnak hívom. Ez az egyik legundorítőbb dolog. Te me egy kis kukac vagy
2012. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Dögi ***** válasza:
Ezt velem is megcsinálta egy csaj, rohadna meg a büdös k*rva :) És persze a "barátom" is megérte a pénzét, de sokáig nem tartott a "szerelem" hála a jó istennek. :) A magadfajta "nőknek" az utca sarkon a helyük. Szia :)
2012. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

kedves válaszadók! ezzel most k*rvára ki lettem segítve :)

nektek soha nem voltak hibáitok ti vagytok a szépek ti vagytok a jók..:) ( ezt ne vegye mindenki magára)ha a szívemnek lehetne parancsolni higgyétek el megtenném...ja és nem használom ki most már az EX pasim mivel neki is annyira szar, mint nekem, és boccs de tényleg gerinctelen lehetek ha közös megegyezéssel szakítottunk mert neki se volt jó, és nem lett volna helyes folytatni főleg így...és nem tudom befolyásolni, hogy ki tetszik meg és ki nem, de ezt senki sem. Azok a válaszadók akik LÓF*SZT SE tudnak a párkapcsolatokról csak egész nap a gép előtt rohadnak illetve sosem volt még egy rendes barátjuk/barátnőjük legyenek szívesek kíméljenek...a szívnek nem lehet parancsolni de ez köztudott

2012. jan. 17. 17:07
 15/24 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, semmit sem változtat a tényen, hogy gerinctelenség amit csinálsz. Főleg ha a srácok jó barátok. :) Furcsa én sose gondolkoztam a volt barátom társaságába... Kis önuralmat tanúsíthatnál bár az erkölcs kiveszőben van manapság igazad is van.
2012. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Dögi ***** válasza:
Kedves kérdező, a leírásban nem az volt hogy közös megegyezés alapján fogtok szakítani. Tudom hogy mi egy komoly párkapcsolat mert jelenleg is abban vagyok. És normális ember nem hajt a jelenlegi vagy volt párjának a közeli barátaira/haverjaira.
2012. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Még akkor se ha az az illető lesz*rná? Mert valószínűleg az sem érdekelné ha az apjával jönnék össze..persze erre nem lesz precedens.
2012. jan. 17. 18:42
 18/24 Dögi ***** válasza:
Ha ennyire "leszar"(ja) akkor első perctől nem kellett volna vele lenni.... kb. ennyi.
2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha leszarja akkor nem nagyon szerethetett téged, milyen hosszú kapcsolat volt ez úristen egy hét?
2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

utóbbi időben romlott meg a kapcsolat

egy hétnél azért kicsit több volt..1 év

2012. jan. 17. 19:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!