Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábítsam el a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el a barátom haverját?

Figyelt kérdés
Jelenleg még együtt vagyok a barátommal, de napokon belül szakítani fogok vele, mivel nem akarom becsapni és így tiszta. Egyik haverja nagyon tetszik és fogalmam sincs mit lépjek, félek az elutasítástól. Valami hasznos, bevált tippet, módszert ha tudnátok mondani megköszönném.
2012. jan. 16. 23:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
széépvagy
2012. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Kösd föl magad. Ez egy elég hasznos tipp a társadalomra nézve...
2012. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Nazira ***** válasza:
74%
Inkább felejts el őket, nehogy már miattad majd összevesszenek azt őt is dobni fogod mert annak is lesz 1 jobb barátja aki neked bejön... Akkor szakíts a barátoddal és nézz máshol pasit mert ez így szánalmas és kiröhögnek majd nem lesz kellemes bár lehet élveznéd..
2012. jan. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szakítasz a sráccal, a haverjának elmondja, hogy mi van. Te rámászol a haverjára, az meg vagy elküld, vagy kihasznál egy pár kör erejéig. Szerintem ez lesz.

Tudom ez nem segít rajtad, de ez van...

2012. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

hasznos tipp??? rohajd meg!!!

de elotte gondolj bele ha a jelenlegi baratod akarna ossze jonni az egyik baratnoddel. te lennel a legjobban kiakadva, es elhordanad mindennek oket.

remelem a kiszemelt srac ugy elkuld a ....

na sok sikert! 23 F

2012. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

első 2 válaszadó: mert ti aztán tökéletesek vagytok...

aki ilyet még nem élt át nem tudja milyen ez :/ igen tudom, hogy mivel járna ez az egész józan ésszel tényleg hagynom kéne de nem könnyű sajnos

2012. jan. 16. 23:38
 7/24 Nazira ***** válasza:
Te honnan tudod, h itt ki mit élt meg? Ez amit te akarsz csinálni elég ismerős minden szempontból csak közlöm. Elég gerinctelenség és a haverja majd jól kihasznál és te fogsz sírni, h ennyire kellettél neki v elküld a fenébe... De jó, h én sosem tettem ilyet.
2012. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Carlsokolbász ***** válasza:
A te esetedben: Az első menet ingyenes!
2012. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
szerintem ez hátbaszúrás keményen..... van elég cerka a földön mért pont a barátod haverjáé kell?? dákóHUNTER.
2012. jan. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

haver, vagy barát?

ha haver.. -nem. akkor is csúnya dolog. Képeld el, hogy a leendő exed 2 nap múlva az egyik barátnődet reszeli. Mennyire esik jól??

2012. jan. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!