Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsam el újra?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom, minden rendben működött viszont mégis szakítottunk.Nagyon hamar vált komollyá köztünk minden.Ettől Ő megijedt...és azt mondta hogy inkább a régi életét szeretné kötöttségek nélkül.2hét telt el és megkeresett. Én még mindig ugyanúgy szeretem..Feljött hozzám és elmondta, hogy hiányzok neki és azt szeretné ha találkozgatnánk újra viszont most kötöttségek nélkül.Én belementem mert legalább addig is mellette lehetek. Mit tegyek? Félek hogy csak a szex miatt akarja ezt. Érdemes várnom? Fiúk válaszát is várnám! Köszönöm előre is!
2011. nov. 4. 19:26
 1/2 anonim válasza:
Ez olyan "Ha nincs ló,Jó a szamár is" Egyértelmű kihasználás a fiú részéről..
2011. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nem mindig mutatod ki az iránta érzett imádatodat akkor valószínű hogy jobban fog ragaszkodni hozzád,persze csak ha igazán fontos vagy neki..
2011. nov. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!