Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El szoktatok a párotok nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El szoktatok a párotok nélkül menni bulizni, partizni?

Figyelt kérdés

A barátnőm el akar menni a bulizni a barátnőjével, de úgy hogy ott vannak vmi ismeretlen fiú ismerősei is(és még nem mondta, hogy énis mehetek e vele).Én nem tudnám elképzelni , hogy Nélküle menjek el a szabadidőmben(ugyanis csak hétvégén találkozhatunk) bulizni.Én minden szabad percet ki akarok használni amit vele tölthetek.És szerintem ha szeret, akkor ő is ígyvan.4 hónapos a kapcsolat

17/f


2012. jan. 15. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ja
2012. jan. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
ja
2012. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
németül igen
2012. jan. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne. :)
2012. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Évente 2-3szor járok el bulizni. Ilyenkor a barátnőimmel megyek (általában iskolai programmal kezdődik az egész, gólyabál stb). Tehát igen. A barátom viszont nem szokott, pedig felőlem mehetne. :)
2012. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehet igazán bulizni, ha nincs ott a másik és nem kell vele foglalkozni, leihatod magad a sárgaföldig, stb.
2012. jan. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a párom nélkül szeretek menni.Ha úgy van néha jöhet ő is de nem kell mindig együtt lennünk és kifejezetten jobban szeretek nélküle bulizni,mert akkor tudok a barátaimra is figyelni. Ha ott van nagyon elvonja a figyelmem S:
2012. jan. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most az a baj hogy lesznek ott idegen fiúk vagy az hogy nélküled akar menni? amúgy ha akarná hogy menj akkor már elhívott volna.. gondolom nem csak veled hanem a barátnőjével sem tud sok időt tölteni.. szóval meglehet érteni, hogy nélküled akar menni bulizni
2012. jan. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
névnapi buli lesz.
2012. jan. 16. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!