Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Idegennel fiúval bulizni?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegennel fiúval bulizni?! Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Egyik srác bejelölt fb-n van egy közös ismerősünk,de én azzal a "közös ismerőssel"nem beszélek,csak látásból ismerem. A helyzet az,hogy a fiú rám írt és megkérdezte,hogy mivel egy városban lakunk,nem e lenne kedvem elmenni a bulijába? És legalább megismerkednénk. Faggattam a srácot,hogy hol kikkel,mettől meddig.De totál idegenek lesznek ott,akiket nem is ismerek,pláne még őt se ismerem. Azért meg egy idegenben"megbízni"elég necces szerintem.Lehet én reagálom túl,hiába esne jól egy bulizás de még nem voltam úgy,hogy egy idegennek a bulijába mentem volna el.. És mi a garancia arra,hogy nem e lesz nekem ebből valami hátrányom??


Ti is úgy gondoljátok,hogy nem lenne jó ötlet elmenni ebbe a buliba?


2012. jan. 6. 18:33
 1/7 nielindi ***** válasza:
vidd el magaddal egy barátnődet. ha gond van, nem érzitek jol magatokat, gáz a srác, akkor leléptek.
2012. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, nem kell mindenkiről a legrosszabbat feltételezni. (Kérdezd meg, hogy viheted-e egy barátnődet, és ha igen, vigyél magaddal valakit. A szüleidnek hagyd meg pontosan, hogy hova mész, ha baj lenne, tudd őket hívni.)
2012. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem a bulit hagyd ki, és keress egy nyelvtankönyvet. Azok alapján amit leírtál, nem lehetsz több 15-16 évesnél. Ráérsz még bőven. Mellesleg ez az FB-s ismerkedés már szánalmas. :D
2012. jan. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,hogy a barátnőmet elengednék-e.. Meg a srác mutatta,hogy kik lennének ott,hát minket onnan kinéznének a pláza cicák.. Nem tudom,bizonytalan vagyok..
2012. jan. 6. 18:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól is függ hány éves vagy, ilyesmik?

Én mentem már úgy buliba, hogy 1 hete jártunk barátommal, és az ő barátai közé, akik közül senkit se ismertem, és fogalmam se volt róla, mi lesz, mert még őt se ismertem szinte, mégse volt gond. Anyának szóltam, voltam mondjuk már 19...

Volt, hogy teljesen sutyiban leléptem az éjszaka közepén egy idegen városba, egy sráchoz. Túléltem, nem volt semmi probléma.

De azért úgy kockáztass, hogy VALAKI mindenképp tudja, hogy hova mentél, mikor és mikorra várható, hogy visszagyere, hogy ha nem, akkor tudjon keresni, segíteni.

2012. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

16. Hát eléggé bizalmatlan vagyok.

Azt mondta a srác,hogyha nem tetszik valami,vagy ha úgy tartja kedvem leléphetek..

2012. jan. 6. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a srác veled foglalkozik és nem a pi-csákkal, akkor legalább tudod, hogy érdekled.
2012. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!