Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki bejön nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki bejön nekem de Ő nagyon szeret bulizni, táncolni, tök jő fej velem, mindig mosolyog és mindenkivel egy csomót beszélget. A TÖBBI LENT! Lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon szeretek bulizni, táncolni és elég szűkszavú vagyok, de mind a ketten kézilabdázunk kb ez az egy közös bennünk és hogy osztálytársak vagyunk. Lehet köztünk valami? Hogyan kezdjek közeledni felé? 15/F

Légyszi normálisakat írjatok.


2012. jan. 15. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, kicsit légy beszédesebb
2012. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 kisslecso ***** válasza:
hivd el randizni és ismerd meg jobban hogy hátha van még más közzös pont abbol meg már tudsz épiteni felfelé..
2012. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj el vele bulizni! bátorság! ha valóban szereted,akkor elmész vele ,még ha nem is szereted a partyzást. Ha jó fej,akkor biztos örülni fog,még ha nem is vagy a parkett ördöge
2012. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már abba ezt a "ha igazán szereted,megteszed/feladod önmagad" maszlagot..
2012. jan. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem érzed magad a barát-zónában addig cselekedj, mert ha csak egy barátnak lát, akkor azt lehet, nehezebb lesz megváltoztatni. Menj el bulizni te is!:D
2012. jan. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

15 évesen még ne foglalkozz a lányokkal. Fiatal vagy még. Majd 2-3 év múlva.


Amúgy meg próbálj többet beszélni, kicsit nyiss a világ felé, ne legyél bezárkózott. Én is ilyen voltam, de inkább tanultam, így felfigyeltek rám a csajok, lévén az iskola legjobb tanulója lettem és az egyikük áthívott korrepetálni, ami után összejöttem vele érettségi előtt.

2012. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgyis holnap kezdődik a kézilabda EB, hát hívd el valahova - mondjuk hozzátok- meccset nézni!
2012. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nagyon jó 5letek ezek köszi szépen.

Amúgy én is azon az elven vagyok hogy inkább tanulok de azért a csajok egyre jobban izgatnak. :)

A korrepetálás az milyen csajozási módszer mert én is gondoltam rá mert a lány infóból cefetül áll.

2012. jan. 15. 20:03
 9/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még 5letek ha vannak nem azért írtam hogy elég ennyi :)
2012. jan. 16. 18:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon olvasgass körül

[link]

2012. jan. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!