Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szedjem össze magamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjem össze magamat?

Figyelt kérdés

Elég összetett dolog ez, akinek van egy ideje kérem adjon nekem tanácsot, mert szükségem van segítségre.

16 éves lány vagyok. Tudni kell rólam, hogy túlérzékeny vagyok, és lelkileg se vagyok túl a "toppon". PSzichológushoz jártam, de többet ártott mint használt, így egy új doktor keresésén vagyok a családommal.

SZóval: két és fél hónapja összejöttem a barátommal. Az elején az volt a bajom, hogy féltem, hogy én nem szerelmes vagyok belé, csak "szeretem". Telt múlt az idő, egyre nagobb vonzalmat éreztem felé. Beleszerettem. Egy hozzá előnyösebben illő firzurát is választott így külsőleg is mégjobban megtetszett.

A gond az, hogy minden apróság rosszul esik nekem. Nem teszem szóvá neki, hanem magamban örlődök(régen is volt ilyen időszakom, vagdostam is a kezemet figyelefelhívásból..). Tényleg apróságok.

Olyank például, hogy: Eddig minden szünetben együtt voltunk, és otthon is órákat beszéltünk gépen eresztül. Ma meg sokkal kevesebbet volt velem, ment a barátaihoz(amit megértek, én is szoktam ilyet). Az, hogy hirtelen kevesebbet adott nekem "megviselt", pedig ez csak egy egyszerű dolog...

Neten már nincs témánk, hét elején felvetette, hogy találkozzunk hétvégén,(azért mert céloztam rá) , azóta szóba se hozza.

Én nem szeretném, hogy ennyire túlreagáljam a dolgokat, így nem mondtam el ezeket neki. Viszont itthon srnom kell, nem tudok kikapcsolódni.

Azt találtam ki, hogy most itt a hétvége, valahogy "relaxálnom kellene", csak egyedül. MAgyarul nem mennék fel gépre, hanem magammal törődnék a hétvége alatt, hogy rendbehozzam magamat. Viszont nem bírom ki, hogy ne beszélhessek vele.

Mégis hogyan tudnék megerősödni? Nem mindenen görcsölni?

Kérlek adjatok tippeket, és ne hurrogjatok le, segtséget szeretnék kérni.


2012. jan. 13. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Borotváld le a hajad, és nem lesz semmi gond..
2012. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!