Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik az életemből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az életemből egy barátnő, de még nem érzem magamat késznek rá. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Majdnem napra pontosan egy évvel ezelőtt lett elegem az életelmből és kezdtem bele az életmód váltásomba. Azóta napi szinten sportolok, nem dohányzok, nem iszok, nem drogozok de még mindig baromi túlsúlyos vagyok...130 kg.

Tudom hogy ilyen állapotban még mindig nem tudom felkelteni a nők 90%-nak az érdeklődését, de már nagyon egyedül érzem magam.


Járok ugyan főiskolára de barátaim nincsenek a suliban. Nem azért mert nem vagyok társas lény, csak képtelen vagyok haverkodni olyanokkal akiknél az a menő hogy hány diszkót kúrtak végig és hány wc-t hánytak tele..:(


Nem vagyok ez a partyzós típus, szivesebben ülök be egy nyugis csendes kávézóba, könyvtárba, moziba, vagy megyek kirándulni, és annyira tudnék szeretni egy olyan lányt aki erre fogható lenne. De nem találok, vagy ha találok akkor tuti nem jövök be neki a túlsúlyom miatt.


Szerintetek mitévő legyek? Tudom folytassam a testedzést, de nagyon szar már egyedül..Van esélyem 130 kilósan barátnőt szerezni?


Trollok kíméljenek..


23/F


2011. nov. 28. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Van esélyed, sokan szeretik a mackós srácokat...

nekem asszem majdnem 100 kilós volt az utsó exem , és nem volt belőle problémánk, inkább a távkapcs volta probléma

Ne olyan lányokat keress, akiknek csak a külsőd a fontos , mert azoknál soha nem fogsz befutó lenni....

Ah leírtad nyugis srác vagy és ez is imponál a lányoknak.. :)

de azért még fogyjál szépen lassan..., mert ez sok aminnyi vagy kb majdnem 3szor annyit nyomsz mint én...

19L

2011. nov. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes..ilyen pasit keresek egy mackos aranyos kedves nem beképzelt nyugis pasit..de most komolyan..és hu de furcsa létni hogy van ilyen de gondolom az ország másik végéröl irsz..tehát tuti bebukom:D

23L

2011. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek a macisabb pasik ráadásul énse vagyok egy nádszál alak..16/l
2013. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!