Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Netfüggő, otthonülős lányról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netfüggő, otthonülős lányról mi a véleményetek? Pasik, ilyen barátnő nem kellene?

Figyelt kérdés

Szép, értelmes, aranyos lány vagyok, de azok a rossz tulajdonságaim,hogy szabadidőm nagyrészében netezek. Sőt, inkább netezek minthogy kimenjek parkba,vásárolgatni,bulizni stb. :/ Ez nekem nem gond, megszoktam, csak érdekelne,hogy egy pasit zavarna-e ha ilyen barátnője lenne. Volt barátom,de őt nem hanyagoltam a netezés miatt :D Viszont vele sem szerettem programokra járni, inkább a lakásomba hívtam szexelni, beszélgetni.

L/17


2011. nov. 18. 15:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Nagyszerű. Egy video-szexben benne lennél-e? :D
2011. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, de azért alkalmanként kicsalogatnálak a szabadba ;)

21/f

2011. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne :S
2011. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Nem gáz, majd nálad szexelünk...
2011. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
Nekem kellenél:)
2011. nov. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
47%
Kéne. Lehetne együtt gépezni. :-))
2011. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

az élet az emberek között:

utcán

parkban

boltban

suliban

stb.


zajlik. ha valaki elzárja magát a külvilágtól, és egy virtuális világban él, egy idő után begolyózik, vagy fura lesz. kimész az utcára és az emberek ufóknak fognak tünni..


ha ilyen bnőm lenne szétszerelmném a számítógépét :)

2011. nov. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
90%
A kockák álma vagy.
2011. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
suliba járok. meg boltba is ha kell valami. az utcából annyi elég amíg ezekre a helyekre megyek.
2011. nov. 18. 15:43
 10/37 A kérdező kommentje:

tudom :DD Csak a kockák általában rosszul néznek ki O.O

Én meg kívülről egyáltalán nem tűnök "kockalánynak"

2011. nov. 18. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!