Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt szoktam elrontani?

Figyelt kérdés

Megfontoltabb,kimértebben viselkedő fiú vagyok,legalábbis ilyen téren.(Nem vagyok egyébként sem konzervatív,sem valami láma.Sok barátom van és viszonylag népszerű vagyok,van önbecsülésem,be tudok illeszkedni stb.).De nem szoktam a futó kapcsolatokra vadászni,általában az elején véget vetek nekik.Egyszerűen nem ezekre vagyok kitalálva-Tudom,hogy maradi,középkori vagyok,ezt nem kell a képembe vágni,ezek a válaszok most fölöslegesen jönnének-Tehát általában várom az igazit,nem úgy,hogy jöjjön csak a sült galamb a számba,mert szoktam rendesen is ismerkedni(véletlenül sem valami diszkóflört vagy ilyesmi) de csak fényévenként állok meg egy lánynál komolyan gondolkozni rajta,mert hosszú távra szoktam tervezni ezért jobbára nem is kérészéletű kapcsolat szokott lenni,hanem hosszú,és elmélyült.-Ebből kifolyólag még egyelőre egy kezem is elég,hogy meg tudjam őket számolni rajtuk.Nem érzem ezt szégyennek,nem szoktam a csajaim számát strigulázni otthon a falon.-A szakítás többnyire így persze megvisel,és sosem nézek egyből új partner után(olyan komoly után amit írtam,biztos nem.)Ismerkedésre tehát hosszabb időt szánok,kicsit előápolom a kapcsolatot,jobban kiismerem őt.Most is volt egy alakulóban levő ismeretségem-szokásos,több,mint barátság de még nem igazán szerelem,legalábbis biztosra én sem tudnám a részéről és senki más sem tudja megmondani-de megint szemben találtam magam a sokszor hallott "vallomással":"ugye ez neked sem több,mint barátság,mert nekem bizti nem az...de azért maradjunk meg mindig barátok..."Ilyenkor szoktam bedobni a törölközőt mondván,hogy ő sem akar semmi komolyat,nem akarja elkötelezni magát de valamennyi kétely mindig marad bennem,hogy biztosan úgy van ahogy gondolom?Talán hibázom ilyenkor?

Lányok,ezen esetekben ez többnyire őszinte kijelentés vagy inkább csak puhatolózás?


2012. jan. 11. 21:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Nem, a csajok nagy része ezt tagadja :) Bővebben, a külső v a pénz a legfontosabb mindnek. Ha jól nézel ki, belülről is szépnek látnak, lehetsz akármilyen bunkó. Ha csúnya vagy, akkor az első pillanatban elkönyvelnek esélytelennek, és v szóba se állnak veled, v csak haver lehetsz.
2012. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyjából értelek,a sok mai rib@ncra ez hatványozottan igaz de ahogy mondtam,én nem az ilyenekkel szoktam leállni.Az eddigi barátnőim nagy részét nem is érdekelte(saját bevallásuk szerint),hogy egy pasi mennyire van kigyúrva,mert szerintük "az olyan felszínes". :P Hát,lassan ideje lesz leállnom az ideális barátnő kereséséről és jobb lesz alkalmazkodnom az ilyenekhez,mert úgy tűnik ebből van a több :S Egyszerűbb lesz beállni a sorba mint ilyen leányálmokat kergetni.
2012. jan. 12. 18:31
 23/26 anonim ***** válasza:
Lehet h a ribancokra hatványozottan igaz, de sajnos a rendes lányokra is igaz :(
2012. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Remélem nincs igazad.
2012. jan. 12. 19:18
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát fiúk, látom ti se vagytok ítélkezőek :D Nem tudom hogy én élek-e másik világban, vagy csak a baráti társaságom kivételes, de a barátnőim, rendes, okos csajok, és egyik sem a kigyúrt testre meg a pézre ugrik... mit tagadjam, nekem is tetszik egy szép férfi test, de mit ér ha nem jár hozzá agy is? :D Ezen kívül pedig saját aggyal is rendelkezem, mérnöknek tanulok, így egy napon magamra is tisztességesen kereshetek, minek hajkurásszak pénzes pasasokat? Szóval ne gondoljátok hogy attól mert a fél népesség Barbiera és Kenre akar hasonlítani akik Álomországban élnek, nem akad néhány normális ember is a Földön :D


22/N

2012. jan. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Tudom,sajnos én egyre kevesebbel találkozom de azokat sokra tartom.
2012. jan. 12. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!