Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt szoktam elrontani?

Figyelt kérdés

Megfontoltabb,kimértebben viselkedő fiú vagyok,legalábbis ilyen téren.(Nem vagyok egyébként sem konzervatív,sem valami láma.Sok barátom van és viszonylag népszerű vagyok,van önbecsülésem,be tudok illeszkedni stb.).De nem szoktam a futó kapcsolatokra vadászni,általában az elején véget vetek nekik.Egyszerűen nem ezekre vagyok kitalálva-Tudom,hogy maradi,középkori vagyok,ezt nem kell a képembe vágni,ezek a válaszok most fölöslegesen jönnének-Tehát általában várom az igazit,nem úgy,hogy jöjjön csak a sült galamb a számba,mert szoktam rendesen is ismerkedni(véletlenül sem valami diszkóflört vagy ilyesmi) de csak fényévenként állok meg egy lánynál komolyan gondolkozni rajta,mert hosszú távra szoktam tervezni ezért jobbára nem is kérészéletű kapcsolat szokott lenni,hanem hosszú,és elmélyült.-Ebből kifolyólag még egyelőre egy kezem is elég,hogy meg tudjam őket számolni rajtuk.Nem érzem ezt szégyennek,nem szoktam a csajaim számát strigulázni otthon a falon.-A szakítás többnyire így persze megvisel,és sosem nézek egyből új partner után(olyan komoly után amit írtam,biztos nem.)Ismerkedésre tehát hosszabb időt szánok,kicsit előápolom a kapcsolatot,jobban kiismerem őt.Most is volt egy alakulóban levő ismeretségem-szokásos,több,mint barátság de még nem igazán szerelem,legalábbis biztosra én sem tudnám a részéről és senki más sem tudja megmondani-de megint szemben találtam magam a sokszor hallott "vallomással":"ugye ez neked sem több,mint barátság,mert nekem bizti nem az...de azért maradjunk meg mindig barátok..."Ilyenkor szoktam bedobni a törölközőt mondván,hogy ő sem akar semmi komolyat,nem akarja elkötelezni magát de valamennyi kétely mindig marad bennem,hogy biztosan úgy van ahogy gondolom?Talán hibázom ilyenkor?

Lányok,ezen esetekben ez többnyire őszinte kijelentés vagy inkább csak puhatolózás?


2012. jan. 11. 21:56
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó,tudtam hogy el lehet ezt is olvasni,hosszabbat is kiírtak már.Amúgy meg igazad van,bárcsak ne többszáz kilóméterre laknánk :P
2012. jan. 11. 22:04
 12/26 anonim ***** válasza:
Hű. hallod, ez érdekes :D Mert én meg csaj létemre hasonlóképpen, lassabban közeledek, és alapjában véve barátságosan viselkedek, de azért nem definitíve csak baráti szinten érdeklődöm, de ezt meg a pasik nem értik... és vagy az van, hogy nem bírják kivárni míg én felmérem a terepet, vagy elkönyvelnek barátnak és mire komolyan szeretnék valamit addigra kiderül hogy a téma már lejárt lemez... Nekem valószínűleg tökéletesen megfelelne a tempód :D Kár hogy nincs belőled több :)
2012. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Talán határozottabbnak kellene lenned.Határozottan fellépni,nem kertelni,nem kiismerni a másikat hetekig,hónapokig(mert akihez közel állsz,és gyakran találkozol vele,abba úgyis beleszeretsz,belezúgsz).Szóval az elején már adni egy esélyt a kapcsolatra,felvetni az ötletet és ilyen egyszerű.Majd a kapcsolat közben úgyis kiismered és még meggondolhatod magad.

Szóval a lassú víz partot most stratégiád nem nyerő.:)

24N

2012. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

22:13 :rokon lelkek vagyunk :D,vagy talán már jártunk is vagy most épp rólad kérdeztem de pszt!maradjon titok! XD Amúgy értem amit mondasz,én is az ilyesmi lányokat szoktam megtalálni és sokszor megvagyunk a közös hullámhosszon.Hacsak-ahogy írtad-nem könyveli el egyik fél idő előtt a másikat.

22:14 :True,true.Csak én általában nem szeretek belemenni-szakítani,ahogy mondtam,nem ilyen típus vagyok de kösz a tanácsot!:)

2012. jan. 11. 22:31
 15/26 anonim ***** válasza:
Nem. Ott rontod el, h nem nézel ki elég jól.
2012. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Igen,és te ezt honnan tudod? :D Úgy látszik mindenki nagy szakértő abban,hogy gép elől 100%-ban megmondja a frankót másokról vagy csak épp s3ggfejségi hét van mert feltűnően sok a troll.
2012. jan. 12. 15:49
 17/26 anonim ***** válasza:
Ha jól néznél ki, nem tudnád elrontani a csajozást, csak innen gondolom ;)
2012. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Ez felszínes.A legtöbb korombelinél jóval például kisportoltabb vagyok,de csajozás terén nincs annyi önbizalmam.
2012. jan. 12. 18:07
 19/26 anonim ***** válasza:
A csajok is felszínesek :)
2012. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Bővebben?Te csaj vagy?
2012. jan. 12. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!