Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek itt szoktam elrontani?

Figyelt kérdés

Megfontoltabb,kimértebben viselkedő fiú vagyok,legalábbis ilyen téren.(Nem vagyok egyébként sem konzervatív,sem valami láma.Sok barátom van és viszonylag népszerű vagyok,van önbecsülésem,be tudok illeszkedni stb.).De nem szoktam a futó kapcsolatokra vadászni,általában az elején véget vetek nekik.Egyszerűen nem ezekre vagyok kitalálva-Tudom,hogy maradi,középkori vagyok,ezt nem kell a képembe vágni,ezek a válaszok most fölöslegesen jönnének-Tehát általában várom az igazit,nem úgy,hogy jöjjön csak a sült galamb a számba,mert szoktam rendesen is ismerkedni(véletlenül sem valami diszkóflört vagy ilyesmi) de csak fényévenként állok meg egy lánynál komolyan gondolkozni rajta,mert hosszú távra szoktam tervezni ezért jobbára nem is kérészéletű kapcsolat szokott lenni,hanem hosszú,és elmélyült.-Ebből kifolyólag még egyelőre egy kezem is elég,hogy meg tudjam őket számolni rajtuk.Nem érzem ezt szégyennek,nem szoktam a csajaim számát strigulázni otthon a falon.-A szakítás többnyire így persze megvisel,és sosem nézek egyből új partner után(olyan komoly után amit írtam,biztos nem.)Ismerkedésre tehát hosszabb időt szánok,kicsit előápolom a kapcsolatot,jobban kiismerem őt.Most is volt egy alakulóban levő ismeretségem-szokásos,több,mint barátság de még nem igazán szerelem,legalábbis biztosra én sem tudnám a részéről és senki más sem tudja megmondani-de megint szemben találtam magam a sokszor hallott "vallomással":"ugye ez neked sem több,mint barátság,mert nekem bizti nem az...de azért maradjunk meg mindig barátok..."Ilyenkor szoktam bedobni a törölközőt mondván,hogy ő sem akar semmi komolyat,nem akarja elkötelezni magát de valamennyi kétely mindig marad bennem,hogy biztosan úgy van ahogy gondolom?Talán hibázom ilyenkor?

Lányok,ezen esetekben ez többnyire őszinte kijelentés vagy inkább csak puhatolózás?


2012. jan. 11. 21:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
pukiztam
2012. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
itt? :D
2012. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
na most akkor rövidítsd le és kérdezz a végén egy értelmeset!
2012. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha több bekezdés lenne, nagyobb kedvem lenne elolvasni.
2012. jan. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
::D
2012. jan. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
hát te hü-lye vagy? Ki az anyám fogja ezt elolvasni?
2012. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy konzervatív, maradi meg igen? :D

Kis görcs vagy, én úgy látom ;)

2012. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ez van,nem kötelező :P,de amúgy sem olyan átfutós szöveg.Ha elolvasod,elolvasod,ha nem,nem.
2012. jan. 11. 22:00
 9/26 A kérdező kommentje:
Utolsó:jó hogy látod gépen keresztül;);amúgy meg úgy értettem:nem vagyok konzervatív általánosságban véve,de ezen a téren igenis az vagyok.
2012. jan. 11. 22:01
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem baj az, ha komoly kapcsolatot akarsz, de ha 100%-ig barátként közeledsz valaki felé hosszú időn át, akkor ne számíts arra, hogy ő többet fog látni benned, mint barát.
2012. jan. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!