Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan csináljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan csináljam vissza?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm, akivel nagyon jó barátok vagyunk. Én pár hónapja elkezdtem mélyebben érezni iránta, de neki ezt nem mondtam meg. De neki kialakulóban van valami egy sráccal és én hül*e még bátorítottam őt, hogy jöjjön össze vele, pedig akkor már többet éreztem iránta és most is találkoznak, ha minden igaz. Szerintetek mit kellene csinálnom, hogy ne találkozzon többet azzal a gyerekkel?
2012. jan. 9. 20:11
 1/7 anonim válasza:
Ha ilyen hülye már elnézést hogy még "bátorítod" is akkor mit akarsz?Miért nem mondtad meg neki és akkor lehet most nem a sráccal találkozna hanem veled!
2012. jan. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert fontos a büszkeségem. :S De már bánom, most viszont már nem nagyon lehet elé állni és megmondani, hogy mit érzek. Azt a gyökér gyereket kell levakarni róla, a kérdés már csak az, hogy hogyan?
2012. jan. 9. 20:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom, hogy úgy érezted, hogy nem lenne nála esélyed, mert tudtad, hogy csak barátként néz rád. Ilyenkor azt teheted, hogy vársz, mert ha megpróbálod őket szétszakítani akkor azzal azt éred el, hogy a hölgy kiakad rád. Először magadban tedd helyre az önértékelésedet, amit legelőször írtam, és addig kísérd figyelemmel a kapcsolatukat és ha úgy látod, hogy minden békés náluk akkor nézz egy másik hölgy után.
2012. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát erre mondják az okos emberek a civilizált világokban, hogy szopóka... sajnos eltoltad a dolgot. Innentől fogva vagy vársz, vagy beavatkozol a kettejük dolgába. Az első opció elég ,,,frusztráló" nem tagadom, a második pedig igen kockázatos.

Döntsd el,neked melyik a jobb.

2012. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy van egy dolog amit el akarsz mondani és hogy szerinted hülyeséget csináltál azzal, hogy bátorítottad, nem azért mert nem érdemli meg a szerelmet, vagy a srác lenne rossz, hanem mert te is érzel iránta valamit és ez fáj.
2012. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok megint.

Elfelejtettem mondani, hogy hasonló szituban vagyok... csak itt már nem kell rábeszélni a csajt a pasira, mert vagy 1,5 járnak... pedig minden tekintetben az ideálom. (Külsőleg-belsőleg is durván 10/20-as.) Nem tagadom, megfordult a fejemben, hogy ,,szétszedem" őket, de azonnal el is vetettem az ötletet, mert iszonyat nagy patkányság lenne. Szóval egyenlőre én is várok, és figyelek a háttérből.

2012. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 danyiluska ***** válasza:
Voltam ebben a szituban, es sajnos csak annyit mondhatok, aki hulye, haljon meg (ram is vonatkozik persze)
2012. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!