Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit akarok?! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akarok?! Hogy csináljam vissza? (lent)

Figyelt kérdés
tegnap szakítottunk a barátommal,(én)de később hihetetlenül megbátam és felhivtam hogy beszéljük meg mégegyszer ebből az lett hogy ujból megpróbáljuk.annyira már nem szeretem mint az elején,demégis nagyon ragaszkodom hozzá. most megbántam hogy felhívtam és nem tudom mittegyek. ujból nem szeretném neki megmondani.és az a legnagyobb baj, hogy kezdek beleszeretni valaki másba.de vele nem kéne együttlenni.(barátok vagyunk.osztálytársak.fiatalabb,éretlenebb mint én.)A barátommal, minden jó (kapcsolat,szex minden.) csak már nincs meg a szerelem ami eltűntessen egy ilyen vonzódást máshoz. mit tegyek? kérlek adjatok tanácsokaat.!! 16L
2010. máj. 31. 07:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőjj föl b+.
2010. máj. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a legtisztább, ha közlöd a barátoddal, hogy te mér nem szereted és elnézést kérsz, hogy ilyen butaságot csináltál. Megmondod neki, hogy tévedtél, mikor úgy láttad, hogy újra kell kezdened vele. Így okozod a legkisebb fájdalmat. Megteheted azt is, hogy húzod, halasztod ezt az őszinte beszélgetést és megvárod, hogy olyan helyzet alakuljon, ami okot ad a szakításra. No, ezt én nem találom túl etikusnak. Ne játsz vele!


Egy picit maradj egyedül, amíg letisztul benned, hogy mi az, ami miatt a szerelem vagy a vágy elmúlhatott a barátod felé. Ha levonod ezt a következtetést, a jövőben ez a hasznodra vállik.


Ha már rendben lesz a lelked, keress egy olyan fiút, aki megdobbanja a szíved.


30/F

2010. máj. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!