Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudja, mit akar, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudja, mit akar, de én küzdeni akarok érte. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid ideig voltunk együtt, az alatt is összesen kétszer találkoztunk mert hülyén jött ki, utána meg a szemembe azt mondta hogy tetszem neki és nagyon jófej vagyok de végeredményben még nem szerelmes belém. De nem sokkal utána meg máris azzal jött hogy de ez így rossz meg tényleg nem tudja, meg szeret, aztán összevesztünk és akkor nagyon kivolt tőle.. aztán kiderült hogy amit hallottam infó hamis volt és ugye azért veszekedtem vele.. ma felhívtam, mert a barátai azt mondták adjak neki egy esélyt mert kellek neki, ő azt mondta hogy tényleg nem tudja mit akar, ezért is nem hívott.. de én nagyon úgy érzem hogy nem szalaszthatom el és muszáj harcolnom érte :S mert különben jól elvoltunk, sokat beszélgettünk és minden stimmelt.. de azt meg nem csinálhatom hogy nem keresem egyáltalán, mivel még nem hosszú ideje együtt lévő pár voltunk, ezzel csak azt érném el, hogy végleg elfelejtsen. Javasoljam neki, hogy találkozzunk, mint barátok? Hátha úgy megint kialakul valami? Tényleg nagyon keveset taliztunk és szerintem a körülmények nagyban rontottak a dolgainkon..:S

Szóval tényleg mit tudnék tenni? :(


2010. aug. 31. 22:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Az is baj volt hogy úgy ugrottunk bele a kapcsolatba, hogy ő nem volt szerelmes. Aztán ez hogy alig találkoztunk.. elég rosszul jöttek ki a dolgok de hol én utaztam el hol ő meg ilyesmik :S De mindezek mellett én úgy érzem még lehet esélyem bebizonyítani, hogy tényleg kellek neki. Csak nem tudom hogy csináljam hogy túl nyomulós se legyek :S
2010. aug. 31. 22:47
 2/5 anonim ***** válasza:
vigyazz nehogy valakit megölj.........
2010. aug. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ehh
2010. aug. 31. 23:02
 4/5 anonim válasza:
mond neki, hogy találkozzatok úgy mint barátok, és akkor szerettesd meg magadat vele, légy vele kedves, aranyos, néha puszild arcon, és reméld hogy majd meg szeret.
2010. aug. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen énis erre gondoltam elvégre nem kihűlt a tűz vagy elmúlt a szerelem (nem is volt)

tényleg nem volt okos úgy összejönni h nem voltunk szerelmesek. vagy legalábbis ő nem.

remélem nem fogja fel majd tolakodásnak :D

2010. szept. 1. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!