Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam vissza?

Figyelt kérdés

Volt egy másfél éves kapcsolatom a srác imádott engem és én is öt mindent megtett értem. én 17/l vagyok ö 22/F .

Ezt a srácot aki megbecsült a kiváncsiságom miat dobtam egy másikért.Ennek több honapja már.

Azota nem tudok nemi kapcsolatba lépni egy fiuval sem mert nem vonzodom hozájuk és a sexet sem kivánom.Viszont a srácot még mindig szeretem és nagyon hiányzik.Nemrég felkereset h nem e kezdenénk ujra és szivemszerint újra keztem volna csak egy a bibi ádesanyám nem enged minket egyáshoz.Tilt minket.De már nem vagyok ugyan az miota szétmentünk depreszios lettem nem keresem a barátaim társaságát és mostmár a pasikal sem foglalkozom.....


2011. márc. 5. 03:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát igen, az örök szabályt, miszerint aki kedves hozzád, azt röhejes okok miatt kidobod, néha meg is lehet ám szívni.

Attól függetlenül, hogy megérdemelted, és hogy én a srác helyében vissza nem mennék hozzád, ha tényleg úgy gondolod, próbáljátok meg! Mi az, hogy anyuci tilt? Csak nem lohol egyfolytában a nyakadban. Különbenis, hamarosan 18 leszel, és hacsak nem vagytok valami gyökér anyámasszonykatonái, azzal találkoztok, akivel akartok.

2011. márc. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele hogy nem érdemelem meg hogy vissza fogadjon.Édesanyám nem éppen kedves teremtésés képes lenne a rendörséget ránk küldeni és ezt nem akarom:( legfejebb megvárom mig betöltöm a 18 at...ha nincs más választásom csak félek mivel én dobtam lehet azért akar ujra kezdeni h aztán boszut állhason.Szerintetek?
2011. márc. 5. 04:00
 3/11 anonim ***** válasza:

A több hónap alatt elég sok ideje volt gondolkodnia rajtad, és valószínűleg neki is leesett, hogy bár mindent megtett érted, te kidobtad. Volt ideje megutálni téged, megerősödni. Szerintem elkéstél. Ha több nap telt volna el (2-5), azt mondanám, hogy lenne esélyed...


Én voltam a pasid helyzetében, de a csaj 3 napon belül csengetett, és még így is mázlija volt, mert vizsgaidőszakban nem tudtam becsajozni azonnal.


Szóval nem sok esélyed van.

2011. márc. 5. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Anyád meg rád is küldheti a rendőrséget, nem tehetnek kb semmit (téged hazavihetnek)... 17 évesen semmilyen törvény sem tiltja, hogy szexuális életet éljél.
2011. márc. 5. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem.Csak fura volt h ö kereset de akor lehetséges h ugyanazt fogja tenni velem mindt én ö vele.ezt nagyon elcsesztem.Nem tudom mit csináljak ö volt aki elvette a szüzeségem.Lehet ezért ijen szar érzés.Tapasztalatlan vagyok és buta.2-3 honap allat én is meg utáltam volna magam.Köszönök mindent igy tisztában látom.Tényleg köszi.
2011. márc. 5. 04:09
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem foglak kritizálni, mondom, a ti dolgotok.. de igen, nekem is az első gondolatom az volt, hogy mi van, ha csak bosszút akar állni?

Sajnálom, hogy anyud egy h*lye, de azért azt elmondom, hogy ez nem úgy megy, hogy na most akkor XY-ra kiküldöm a rendőrséget. Mégis mit mond a rendőrségnek? "Biztosúr, zárja már be azt a pasast! - Miért, hölgyem? - Hát mert a lányommal találkozik, és nekem nem szimpi." A rendőrség pofán fogja röhögni. Ha meg valamit hazudik, mondjuk hogy elrabolt téged, vagy hasonlók, még ő jelentheti fel anyudat, rágalmazás miatt. Ami abban az esetben meg is állna, ellenben az ő alaptalan vádaskodásával. Jobb, ha tudod, ilyen szempontból jogilag nem sokat változtat, hogy most 17 vagy 18 vagy. Csak annyit, hogy anyud neked megtilthatja, hogy elmenj hozzá, és amennyiben de - hacsak nem ő rángat el anyádtól - akkor sem az ő sara lesz, hanem a tiéd.

Meg mint mondtam, nem kell mindenről tudnia. Ti, fiatalok meg leleményesek vagytok, vagy nem? ;)

2011. márc. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van:)Már csakegy gondom van....110km választ el minket.:(
2011. márc. 5. 04:12
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha kegyetlen embernek ismered, akkor lehet képes kidobni. De én ezt nem hiszem. Csak simán fájó emlék vagy neki, és nem kellemes dolgok töltik el, ha rád néz mint régen, hanem a szakítás, és a megaláztatás fájdalma. a pár hónap szerintem elég idő, hogy a vak düh elpárologjon.


Szerintem ha beszélsz vele, akkor hiába próbálja majd leplezni, veszettül fog neki fájni, hogy ilyet kellett szenvednie, ráadásul teljesen értelmetlenül.


Persze ha kitartó vagy, és ő még szeret, akkor lehet, hogy újra kezdi majd veled, de az már nagyon más kapcsolat lesz. És nincs is rá nagy sansz.


Fiatal lány vagy ,kihevered. Legalább egy életre megtanultál egy fontos leckét.


23F

2011. márc. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minden nagyon szépen köszönök neked.
2011. márc. 5. 04:20
 10/11 anonim ***** válasza:
szívesen. Esetleg írd meg, hogy mit döntöttél, mit válaszolt, ha eszedbe jut.
2011. márc. 5. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!