Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántam, hogy bevallottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántam, hogy bevallottam érzelmeimet egy lánynak. Igy utólag látom, hogy nem érdemelte meg. Hogy csináljam vissza?

Figyelt kérdés
Megbántam, hogy bevallottam érzelmeimet egy lánynak. Igy utólag látom, hogy nem érdemelte meg. Hogy csináljam vissza?
2011. jan. 11. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármiféle konkrétum nélkül eléggé nehéz bármit is válaszolni erre, azon kívül hogy "visszacsinálni nem lehet". Talán ha pontosan leírnád, hogy mivel érdemelte ki azt hogy bevalld neki, aztán mivel hogy "vissza akarod csinálni" akkor hasznos tanácsot is lehetne adni.
2011. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az időutazás lehetetlen, visszacsinálni már nem tudod. Esetleg, ha olyan szituáció adódik valld be neki azt is, hogy el sem tudod képzelni hogy érezhettél iránta bármit is. Vagy egyszerűen csak viselkedj természetesen, mintha mi sem történt volna.
2011. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ctrl + Z
2011. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És jelenj meg egy másik nővel.
2011. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A vallomás nem számít. A szerelmedet talán nem értékeli, de az érzelmeidet nem irányítod.
2011. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
találkozni akartam vele, hogy elmondjam neki az igazat. De sosem volt rám ideje. Végül leirtam, és erre hónapok óta nem válaszol. Mostmár énis azt gondolom, hogy egyszerüen nem érdemli meg hogy tudja.
2011. jan. 11. 21:56
 7/8 A kérdező kommentje:
remélem még ittvagytok. Ha törlöm a leveleit (őis látja, hogy töröltem) valamint felrakok magamról képet, amin mással táncolok, megteszi?
2011. jan. 12. 11:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Megteszi. A lényeg, hogy tudja, túl vagy a dolgon és közömbös számodra. Van élet a vallomás után, nem arra vársz, hogy valamit lépjen.
2011. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!