Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfelejteni...van egy sràc aki màr elsőtől fogva az osztàlytàrsam volt de most àtjöttem 6+6 ba és màr volt eg pasim is de egyszerűen nem tudtam még akkor sem elfelejteni..:SS mindig ròla àlmodok...:SS am 13 éves vok..
2012. jan. 9. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

de édes vagy. :) (és remélem lány)

Ez az első szerelemnek nevezhető érzés. De ez olyan, mint az első hó télen. Gyorsan jön gyorsan megy. Én nagyon remélem, hogy lesz egy kislányom akinél jelen lehetek mikor megéli ezt. :)

2012. jan. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13éves korodban még az én kicsi pónimról kéne álmodoznod.
2012. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igyál vodkát, attól elfelejted...
2012. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Komolyan, milyen gyökerek vagytok már? Leribancoztok meg vodkával itatnátok egy 13 éves kislányt? Nektek nem szabadna szaporodni!
2012. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!