Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után kapcsolatból kilépve mennyi ideig vágyódtatok még a párotok után?

Figyelt kérdés

Nem most volt, hogy szakítottunk. Ennek már több hónapja, eddig viszont keresett telefonon, találkoztunk is néhányszor szigorúan barátilag. Nekem nagyon nem ment ez a barátság dolog. Közöltem vele, hogy nekem könnyebb lenne ha nem keres, mivel még nem szakadt el teljesen tőlem, remélte hogy összejöhetünk, amit nem értek mivel ő szakított.. A szívem szakadt meg, hogy erre kellett kérnem... Meg is bántam utána, mivel így legalább érezhettem még a közelségét.

Most, hogy úgy döntöttem, hogy végleg elfelejtem, minden lányban őt akarom látni. Azokat a nagyon kellemes tulajdonságokat, és azt a külsőt, mivel nagyon tetszett nekem mint nő...


2012. jan. 9. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
muszáj volt szakítani?
2012. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cze válasza:
szakítás után nincs barátság
2012. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Basszus ugyan ebben a cipőben járunk :D

Velem is szakított a barátnőm és szakítás után rögtön szerzett fiút magának és nekem ez piszkosul fáj de mégsem tudok rá haragudni.


Nem tudok aludni már hetek óta,full odavagyok érte,minden csajban őt látom,halálosan szerelmes vagyok még mindig belé :)


Facebookon összevesztünk mert elmondtam neki,hogy eltudom képzelni mennyire szerethetett ha már is összejött egy fiúval ...

De kértem,hogy találkozzunk utoljára élőbe ,hogy rendbe váljunk el mert nem az a típus vagyok aki haragba akar lenni bárkivel is,de még nem ment bele a találkozoba,de jobb lenne minél előbb,hogy minél elöbb megkezdődhessön a felejtés időszaka :)

2012. jan. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És szerintem nekem ez a szerelem k"rvára nem fog elmulni egykét hét alatt söt lehet honapok lesznek de ha majd utána esetleg találok uj nöt akkor mint barát szivesen megtartanám,csak találjak valakit akibe beleszeressek,amugy egyszerre lehet két lányba szerelmes az ember?
2012. jan. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!