Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz ebbol a kapcsolatbol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebbol a kapcsolatbol? Varjak meg vagy mondjak le rola? Tik mit tenetek?

Figyelt kérdés
Van egy 9 evvel idosebb srac akivel kozelebb kerultunk egymashoz. Kint dolgozik kulfoldon. Tudni kell rola, h van neki baratnoje, akivel evek ota nem jutottak elore. Ahogy kint van kulfoldon minden este keres engem, beszelunk es van amikor orakat beszelunk egyfolytaban, mig a baratnojevel egyszer a heten ha beszel.Nekem mondja azt, hogy szeret es szerelmes belem! De azt is mondja h hagyjuk a dolgokat alakulni, mert neki ez a baratno egy biztos pont. Most is mar itthon van es latom oket en meg belebolondulok ebbe az egeszbe, mert nagyon szeretem es hianyzik es a karacsonyt is jo lenne vele tolteni. Mit csinaljak?
2011. dec. 24. 17:45
 1/7 anonim válasza:

etess tikokat!

komolyra fodítva a szót, találkozzál vele.

2011. dec. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de hagyd ezt a fickót a fenébe. Neki ez így kényelmes, ezért soha nem fog lépni. Igazából ki is mondta, mikor azt említette, hogy hagyjátok a dolgokat alakulni. A barátnőjétől lehet, hogy nem kap meg maradéktalanul mindent, de ha annyira nem lenne jó neki, már kilépett volna a kapcsolatból.

Hány évesek vagytok egyébként? Testileg milyen viszonyban vagytok? Úgy értem csak beszéltek, vagy fizikailag is van/volt köztetek valami?

2011. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát velem is volt ilyen, egy pótlék vagy, kiegészítés. Csak az kell belőled, ami a csajából hiányzik, jól elbeszélget veled, de meghúzni a csaját fogja. Ha szimpi a srác, legyen a barátod, de sztem párkapcsolat ebből a szituból nem lesz.:( 34F
2011. dec. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ket evvel ezelott volt testi kapcsolatunk, de azota semmi!21/L
2011. dec. 24. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor végképp sajnálom :( Tudod, ha valakit igazán szeretsz és akarsz, akkor minden percet vele akarsz tölteni... Ezzel azt hiszem meg is válaszoltam a kérdésed. Légy erős, lépj ki ebből, ne hagyd magad kihasználni. Majd jön valaki, aki megbecsül téged, akkor fogod igazán bánni, hogy erre az emberre időt és energiát pazaroltál. Fel a fejjel! És boldog Karácsonyt Neked! :)
2011. dec. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom utolso valaszolo, igyekszem, mert igy csak en szenvedek!Neked is boldog karacsonyt kivanok!
2011. dec. 24. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
A "tikok" nem tudom mit "tenenek".
2011. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!