Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezek igazából iránta?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezek igazából iránta? Persze nekem kellene éreznem, de össze vagyok zavarodva. Hagyjam a múltra?

Figyelt kérdés

Netről ismerem a férfit 2 éve, de sosem találkoztunk. Nekem közben lett más egy ideje, ő emiatt nem nagyon beszél velem, nekem pedig hiányzik. Tudom hogy a páromra kellene koncentrálnom, de egyáltalán nem fér a fejembe.

Találkozó a bizalomhiány miatt nem volt (az én részemről).


2012. jan. 9. 16:33
 1/7 Frodo ***** válasza:
38%

Vagd el az ereidet!!!!!!!!!!!!!

Elore is koszonom!!!

2012. jan. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
LOL!!
2012. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
végülis az msnes járás nem olyan fárasztó mint élőbe kimenni sétálni...
2012. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írd már le hány éves vagy és az mindent megmagyarázhat! De őszintén!!
2012. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lépj ki a mátrixból és éld az igazi életed.
2012. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem jártunk, csak beszélgettünk. Maximum akkor lett volna több belőle, ha találkozunk is.

a koromat nem szeretném leírni, gondolom úgyis arra számítasz hogy tizenéves kis csitriről van szó.

2012. jan. 9. 16:41
 7/7 anonim ***** válasza:
ha tizenéves kis csitri vagy akkor csak simán legyintünk és röhögünk, ha több, az még gázabb...
2012. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!