Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Ha nekem tetszene, illene hozzám valaki,(lány) az elutasít. Ha meg nekem nem jön be, vagy esetleg cigány lány, az egyből ír, hogy összejönne velem?


A kérdés a társkereső oldalakra érvényes, mert nemigazán megyek sehova sem szórakozni. Mivel nincs is a falumban semmilyen szórakozóhely, csak a kocsma.


2012. jan. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szaknyelven ezt nevezik szopásnak.
2012. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Találtam érdekesebb kérest XD am ne interneten ismerkedj
2012. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
murphy törvénye...és ne a társkeresőket böngészd, ott szerintem mindenki hazudik magáról. beszélgess egyszerre több csajjal, ha elutasít, az is tapasztalat. a kocsma pedig a magunkfajtáknak való, nem hölgyeknek...
2012. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan is volt már, hogy összejöttünk volna, csak később kiderült, hogy kényes és egoista. Most megyek Spanyolországba tanulmányi útra, most megyek Görögországba tanulmányi útra. Most ekkor nem jó, most akkor nem jó a találkozás.
2012. jan. 8. 21:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy a sors nem akar senkit magam mellé.
2012. jan. 8. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!