Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birjatok a parotok mellett az alvast?

Figyelt kérdés
minden ejjel ebredek meg mert a fulembe szuszog a baratom, mindig ugy aluszunk h en hatat forditok neki es o hatamhoz bujjik (maskepp nem tudunk aludni) es atolel. Egymassal szembe nem tudunk aludni, ajanljatok valamit mit tegyunk 2 hete koltoztunk ossze s nem akarunk kulon aludni :D
2009. máj. 24. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nagyobb ágy?
2009. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kell átölelkezve aludni, attól, hogy együtt alszotok, hiszen úgy nagyon kényelmetlen tud lenni:)
2009. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy jobb érzés összebújva, de egy idő után baromi kényelmetlen. Ilyenkor szoktam arrébb menni, mert sokat mocorgok álmomban, és ha akadályoznak akkor nem tudok aludni. Sajna ez van, de elalvás előtt meg ébredéskor össze lehet bújni :)
2009. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi külön ágyban alszunk, eddigi életem során sem bírtam soha semelyik barátnőmmel egy ágyban aludni, szerintem ez így lesz ezután is, de nekem jó így, ha akar valamit majd átjön, vagy én átmegyek. :)
2009. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
mi is úgy szoktuk kezdeni,h átölel, de egy idő után, mikor kényelmetlen lesz, eltolom magamtól...ő veszi a lapot és hátat fordít.... ennyi
2009. máj. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt probléma az alvással. Konkrétan hogy majdnem agyonnyomtam mert így félig meddig hasonoldalt fekszek. Elég kitekert póz de nekem így jó :D


A megoldás az lett hogy a barátnőm bújt az én hátamhoz.

2009. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy alszunk,hogy én ölelem át a páromat.Ő is félig hason félig oldalt alszik és a jobb kezét a feje alá teszi így a válla nekem tökéletes kispárna:)Ha meg szembe kerülünk éjszaka egy kicsit lejjebb csúszok és a mellkasához bújok.Így nem szuszog rám.31/L
2009. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
hát én jól bírom, vagyis ha nála "alszok" abból sose alvás lesz :D nem kell rosszra gondolni :D nem nyomom egész éjjel azért... csak olyan jó ha hozzám bújik meg átölel , hogy ilyenkor aludni amúgy se tudok annyira :D
2009. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Füldugót ajánlok.
2010. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja, én is ajánlom a füldugót, csodákra képes, legalábbis nálam... az én barátom horkol.. de iszonyatosan.. :D
2010. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!