Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok az éjszakai...

Hogy bírjátok az éjszakai felkeléseket kicsi baba mellett? (1 hós)

Figyelt kérdés
Nekem majd leesik a fejem.Az első napokban még egyszerre aludt el 2 évesemmel, de a napokban össze vissza fekszenek, nem tudok pihenni!Valamivel fel kellene turbózni magam.Pedig eszek mgB6-t.
2010. okt. 10. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon nehezen másztam ki az ágyból mindig, főleg, mikor 3 óránként igényelte a hamit. Volt, hogy elaludtam szoptatás közben, és arra riadtam, hogy babám mélyen szundikál. Hidd el, mindenki nehezen birja, vagy ha akad olyasvalaki, aki topon van, hát akkor irjon tippeket, mert én sajnos nem tudok semmit, ami használna. Ezt át kell élni, vészelni, túl kell lenni rajta. Csupán azért irtam, hogy némileg vigasztaljon a tudat: nem vagy egyedül! :) Kitartás!
2010. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hétvége apáé nappal és én alszom a kicsivel együtt.
2010. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az első hónapban én bizony nem voltam már ébren háromnegyed 10-kor, ahogy te. :-D Na meg, én is aludtam el éjjel szoptatás közben, ahogy írták már...

De megedződsz majd, aztán kérdezd meg újra félév múlva, hogy "hogy lehet, hogy nem tudok éjfélkor elaludni?" Pedig leragad a szemem és tudom, hogy még kétszer kelünk ma éjjel :-)


Egyébként tényleg csak az a megoldás, ha nappal is alszol kicsit. Látom ketten vannak, de próbálj valami családi sziesztát bevezetni, amikor mindenki alszik és pihen. A kicsit talán most még könnyebben lehet szoktatni!

2010. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!