Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A helyzet elég bonyolult. Úgy érzem, beleszerettem egy csajba, akinek van pasija (a megismerkedésünk elején éppen emiatt nem érdekelt, komolyabban.). Találkoztunk már többször is, és jól elvoltunk. Én szeretném neki elmondani, hogy többet érzek iránta, mint barátság... és úgy érzem, ha nem teszem meg, mindig ott lesz bennem az érzés, hogy miért nem tettem meg. Viszont ugye foglalt- ez az, ami erős ellenérzést szül bennem.

Ti mit tennétek? Normális válaszokat kérek (akkor is, ha a keresztvizet akarjátok lehúzni rólam.) Előre is köszi!


2012. jan. 5. 01:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Amúgy, ha elmondanám, csak így simán, aztán rábízom a hogyantovábbot, az g*ciség lenne a részemről? Olyan ez az egész nekem,mint egy súly, amitől jó lenne végre megszabadulni...
2012. jan. 5. 01:45
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a lányt békén a kapcsolatában úgy ahogy van. Ez az én szerény vélemény. Keress egy elérhetőt akinek nincs senkije. Úgy nem fog fájni senkinek.
2012. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 WhiteLabel ***** válasza:
Ezzel a súlyt csak átborítod egy másik emberre, ugyanis hiába szereti a párját, ha esetleg lelkis típus, és nem tudja hogy mondja meg hogy ő nem érez irántad szerelmet, akkor meg ő fog vívódni, ami a kapcsolata rovására is mehet extrém esetben.
2012. jan. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha jól értem barátok is vagytok ezzel a bizonyos csajjal aki tetszik neked és akivel szeretnél járni.

Nem húzom le rólad a keresztvizet, de azzal tisztában vagy, hogy ez a csaj foglalt sajnos, így én azt mondom, bár tudom, hogy fáj és ne gondold, hogy el szeretnélek keseríteni, de nem igazán érdemes foglakozni olyan téren vele, hogy bevalld neki érzéseid, mert lehet, hogy boldog a kapcsolata és ha te tönkretennéd az tuti, hogy egy életre is megharagudna rád, sőt akkor a barátságnak is lőttek azt tudod... Rengeteg egyedülálló csaj van, válogathatsz közülük. Hidd el nem éri meg. Én is csaj vagyok és nekem is van párom és volt már rá példa, hogy egy másik pasi próbálta a kapcsolatunkat tönkretenni aki barátként volt az én társaságomban és persze Ő a párom társaságában is, mégis azon próbálkozott, hogy párommal szakítsunk hátha vele összejövök, mert neki én bejöttem, de ő nekem nem és imádom a páromat ez az igazság, nem kellene senki más rajta kívül. Így annak a bizonyos pasinak az lett a sorsa, hogy még csak arra sem méltatom, hogy köszönjek neki, baráti körből ki lett zárva és nem is nézem semmibe mert hajszálhiány tönkretette a kapcsolatomat. Szerencsére nem sikerült neki, de azért belekavart a dolgokba elég szépen, mondjuk párom sem barátkozik vele, meg is értem. Tehát akinek van kapcsolata ne gázolj bele én azt mondom mert ellentétet is válthat ki közted és a csaj között. Én tapasztalatból mondom, nem csak légből kapott szavak.

2012. jan. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát ezzel most jól megszívtam :S :S Ha elmondom, lehetséges, hogy olyan folyamatot indítok be, amit már nem lehet megállítani... ha meg nem, akkor meg nekem lesz ugyanolyan tré érzés.

Azt hiszem, ez classic 22-es csapdája...

2012. jan. 5. 02:04
 16/18 A kérdező kommentje:

Jaj, remélem még olvassa valaki :S


Szal támadt egy ötletem. Elvileg jövő héten találkozunk (megiszunk egy sört, stb.). Arra gondoltam, hogy teljesen random felteszek neki egy kérdést: ,, boldog vagy most?" Vagy valami hasonlót, a lényeg ez lenne, hogy kiderüljön, minden oké-e most vele, körülötte. Ha igent mond, akkor egyértelmű, hogy a kapcsolata is az, tehát stop tábla nekem. Ha meg nem, vagy nem annyira, akkor lehet továbbfejteni a dolgot... Ja, és nem lenne úgymond feltűnő, mert szokott mesélni magától a dolgairól,stb. (azt is így mondta el,hogy nyáron szétmentek a pasijával.)


Szal szerintetek milyen ötlet?

2012. jan. 5. 03:01
 17/18 anonim ***** válasza:
ha foglalt,akkor oda nem szarsz :D baj lehet belőle,,1.bebasszák az orrod,2.gondolj bele,ha össze is jöttök..utána téged fog otthagyni egy másikért lehet mert már megcsinálta egyszer..szerintem csak dugd meg,vagy szoptasd meg klattyogósan :D orrán száján follyon a takony
2012. jan. 5. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a ,,tanácsot", de nem arra kell...
2012. jan. 5. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!