Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Korrepetűlásra járok az egyik barátnőm bátyjához. De beleszerettem. Csak ő jár az eszemben. 2 évvel idősebb nálam.
2011. dec. 28. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el és szexeljetek korepetálás idő alatt!!!
2011. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki, ne gyötörd magad ;)
2011. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én 16 , ő 18.

Amúgy úgy vettem észre , hogy ő is nézeget , de nem tudom... Nem egy lánynak kellene ezt megmondani.

2011. dec. 28. 11:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mondja meg, aki jobban akarja. :D Mi az, hogy "nem egy lánynak kéne"?
2011. dec. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

11:37-es vagyok

én 4hónapja szerettem bele egy iskolatársamba... én is folyamatosan csak rá tudtam gondolni, pedig szinte nem is ismertük egymást, végül tegnap írtam neki egy levelet, hogy mit is érzek (és lány vagyok)

2011. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!