Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Elmondjam neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van barátom de nem érzem már azt mint a kapcsolatunk elején nem szeretem már annyira és már nagyon egyhangú a kapcsolatunk és van egy srác a suliban és nagyon tetszik de félek elmondani neki mert nagyon jóba vagyunk és félek hogy ez elrontaná a barátságunkat meg a mostani barátom jó haverja. Lehet hogy én is tetszek a srácnak mert néha látok bizonyos jeleket de nem vagyok biztos benne mert nagyon változó a viselkedése
2011. dec. 21. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért ne égesd be magad ennyire. Lehet ha elmondanád akkor a barátoddal véget is érne a kapcsolatod, és az meg nem garancia, hogy az új kiszemelt összejön veled. Bár, próba szerencse! Lehet, nem akar a haver nőjére nyomulni, vagyis rád, mert az már milyen lenne. De lehet lesz*rja és összejöttök. Először mérlegelj mire látsz esélyt, nehogy hoppon maradj! Amúgy milyen jeleket látsz arra, hogy bejössz az új kiszemeltednek?
2011. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a válaszodat!

A barátommal szerintem úgy is vége lesz hamarosan és úgy érzem!

Hát nem biztos hogy ezek arra utalnak de nekem úgy tűnik.

pl. mikor reggel megyek suliba és ott van a haverjaival és látja hogy egyedül vagyok inkább oda jön hozzá meg minden szünetben velem van, meg mikor ránézek állandóan azt látom hogy engem néz és mindig rám mosolyog meg ilyenek.

De lehet hogy tévedek és csak barátilag csinálja ezeket

2011. dec. 21. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!