Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

A helyzet elég bonyolult. Úgy érzem, beleszerettem egy csajba, akinek van pasija (a megismerkedésünk elején éppen emiatt nem érdekelt, komolyabban.). Találkoztunk már többször is, és jól elvoltunk. Én szeretném neki elmondani, hogy többet érzek iránta, mint barátság... és úgy érzem, ha nem teszem meg, mindig ott lesz bennem az érzés, hogy miért nem tettem meg. Viszont ugye foglalt- ez az, ami erős ellenérzést szül bennem.

Ti mit tennétek? Normális válaszokat kérek (akkor is, ha a keresztvizet akarjátok lehúzni rólam.) Előre is köszi!


2012. jan. 5. 01:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ne hugyozd le más tűzcsapját, ha érted mire gondolok.
2012. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
vegyél 1 kutyát.
2012. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 WhiteLabel ***** válasza:
szerintem felejtsd el, már csak azért is, mert aki a menyasszonyomnak legutoljára szerelmet vallott, volt egy hátránya hogy thai box mecsen össze találkoztunk.
2012. jan. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Frodó a Zsákos ***** válasza:

Ha nem haverod a gyerek akkor mondd csak el a csajnak mit érzel de csodát ne várj.Ha szereti nem hagyja ott. Ha megcsalja veled ,számíts rá, hogy később is megteszi.

Amiben bízhatsz, hogy amikor szakít a barátjával majd eszébe jut amit mondtál neki és szingliként gondolja át.

2012. jan. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: ház ez a veszély nem fenyeget... :P De azt hiszem, el kell temetnem magamban ezt az érzést :(
2012. jan. 5. 01:28
 6/18 WhiteLabel ***** válasza:
Papi, annyi szingli csaj van.. Találsz mást.
2012. jan. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de sajnos (? :P) ez a csaj szinte pontosan olyan nő,amilyet keresek (nem, nem a könnyűvérűre gondoltam, mert nem az)... éppen ezért nem lesz könnyű lemondanom róla :(
2012. jan. 5. 01:30
 8/18 anonim ***** válasza:
Neked egyébként, milyen érzés lenne ez fordítva a csaj pasijaként?:)
2012. jan. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jó kérdés... Isten látja lelkem,nem akartam ebbe a folyóba lépni, de a szív érzéseit nem hiába nem lehet megmagyarázni :S
2012. jan. 5. 01:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem az érzésekkel van a probléma, csak tudod nem mászunk bele más kapcsolatába, lányok esetébe az ilyen kapja meg a rib@nc jelzőt.
2012. jan. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!