Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem jó a szex a barátotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jó a szex a barátotokkal, és lenne olyan akivel jó lehet, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem, mer t jó vele lenni, megbízom benne, értékel engem, igyekszik mindig a kedvemre tenni. De a szex nem jó. Nem tudok máshogy elmenni, csak ha beleülök az ölébe, és hozzádörzsölöm magam. Tőle még egyszer sem tudtam. Azt mondja, akkor jobb lenne, ha többet csinálnánk akkor jobban bírná. De .. biztos bennem van a baj, hogy nem tudok 3-5 perc alatt elmenni, mert ilyen menetek vannak. Nem tudom.

Van egy srác. Akibe régen nagyon szerelmes voltam. Szoktam vele még most is beszélni. De már nem vagyok szerelmes, de mint pasi bejön. Jó teste van, meg piriszálja is a gondolataimat, hogy milyen lehet vele az ágyban. (talán azért mert a mostani barátom az első fiú az életemben) Szóval iránta nem is tudnák szerintem mást érezni, csak a testi vonzalom marad meg. Sajnos úgy, hogy nem is tudom kiverni a fejemből. Szoktam vele álmodni.. olyanokat is.

Ő a minap tett egy olyan megjegyzést, hogy ha van valami amit a barátomtől nem kapok meg akkor ő majd pótolja. Konkrétan megmondta, hogy szexelne velem, ha megkérném rá. (pirulás)

Igazából nem tudom kiverni a fejemből, mert basszus, biztos hogy nagyon jó az ágyban, és persze hogy vágyom arra, hogy jó legyen a szex, és ne csak.. az legyen, hogy a barátom elmegy, én meg..semmi baj.. majd legközelebb.

De nem akarom megcsalni, mert szeretem. Mégis bűntudatom van, hogy ilyenek megfordulnak a fejemben. Ti mit csinálnátok?


2012. jan. 4. 21:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egy pasi képes megtanulni,hogy hogyan bírja tovább.A barátommal lassan 2 éve járunk,de én sosem gondoltam más pasira(pedig nekem is ő az első).Azelőtt is elég jó volt az állóképessége,hogy megtanulta,hogy hogyan késleltesse a dolgokat,utána meg pláne...de ezt a pasinak kell megtanulni és érezni.Hozd fel a barátodnak,hogy nézzen utána a dolognak,a neten is lehet már egy csomó ilyen praktikát találni.

Egyébként meg miből gondolod,hogy a másik pasi jó az ágyban?Mert azt mondja magáról?Lehet,hogy nem sokat foglalkozna veled,ha lefeküdnétek.

2012. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

Feküdj le a sráccal!

A nőknek nem is a nagy farok kell, és nem is a lepedőakrobata bikák!

A nőknek a belső értékek a fontosak.

Ez a kérdés is teljesen beigazolta.


Szánalmas

2012. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
kissebbségi érzése van ezért olt le...viszont ez arra mutat hogy tisztába van vele hogy bénán teljesít, ergo nem tud rajta változtatni, mert változtatna ha tudná hogy ezzel megtarthat. Csajszi, haverom a koliban a szomszéd szobában 2 órán keresztül döngetett egy csajt, ezt kívánom neked is....egy igazi férfit
2012. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

21:40-nek tökéletesen igaza van.


Felmerül egyébként a kérdés, hogy mennyire széles skálán mozogtok, ami a szexualitást illeti.

Csupán közösülés, ő gyorsan elmegy, te nem tudsz és levezetésképpen kielégíted gyakorlatilag saját magadat az ölébe ülve?

Mérlegelni kell szerintem, hogy te mennyit lennél hajlandó beletenni még ebbe a kapcsolatba. Mert remélhetőleg azért egy fejlődőképes fiúról beszélünk és elképzelhető, hogy tudna javítani a teljesítményén.

A meglévő feladat mellett pedig másra kell fektetni a hangsúlyt addig. Orális kényeztetésre például (a te javadra). Bár hallottam már olyan nőről, aki nem szereti. Ketté is állt a fülem tőle, mert bár csak a magam nevében beszélhetek, de sokszor nagyobb örömet jelent, mint maga az aktus.

Szerintem kulcsfontosságú, hogy tabuk és szégyenérzet nélkül beszélgessetek a szexuális életetekről. Ezt én is a saját bőrömön tapasztaltam meg anno, és ma már nem félek kimondani, hogy mi esik jól vagy mire vágyom, ennek meg is van az eredménye.


Összességében a véleményem nem túl kecsegtető, de legalább őszinte. Nem fog örökké tartani, mert ha összeszedi magát, ha nem, egy idő után vágyni fogsz az újdonságra.

2012. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én mindent megpróbálok, a lehető legtöbbször a lehető legjobban kielégítem így úgy.. Ő is probálkozik itt ott...de nem ér el vele semmit. Egyszerűen.. nem jól csinálja..Hiába, elengedem magam,próbálom élvezni, de ha semmi ..akkor nem lehet megjátszani..

Meg persze mindig azt mondja hogy az eddigi női minden pózban elmentek tőle.. ha ujjal ha szájjal csinálta, ha akárhogy.

Gondolom ezek után már csak bennem lehet a hiba.

De mi játszunk is, ki szoktam kötni, úgy kényeztetem.. neki az a játék, ha letépi rólam a ruhát, hozzányom a falhoz, és bevágja úgy, hogy azt hiszem kettészakadok:S :(

2012. jan. 4. 22:17
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 21:50


azért az 5perces eldurranás és a "lepedőakrobata bikaság" között van egy pár lépcsőfok -.-' és a nagy farok sem tudom hogy jött ide mivel a kérdező nem írta hogy baj hogy kicsit a barátja farka...

2012. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Lifeishard ***** válasza:
56%

Kedves Kérdező!


Megcsalni semmiféleképpen ne csald meg. Mondd meg neki határozottan, hogy Neked ez nem jó, ne keltsen benned lelkiismeret-furdalást, és hallgasson rád, kettőtök kedvéért, mert szereted és nem akarod elveszíteni. Nem kell aggódnia, sem görcsölnie, ne érezze magát kényelmetlenül, hagyja, hogy Te vezesd, irányítsd, mert vele akarsz elmenni, és biztosítsd a türelmedről, mert különben nyomás alá helyezed, és még annyit sem fog tudni produkálni, mint eddig.

Ha nem hajlandó rád hallgatni és változtatni, szakíts, de ne csald meg!

26/F

2012. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
37%
mond meg neki XD ( a f*szod nem állt fel...nem tudtál kielégíteni de a p*csám azért kinyaltad ) XĐ
2012. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!