Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem jó a szex a barátotokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jó a szex a barátotokkal, és lenne olyan akivel jó lehet, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretem, mer t jó vele lenni, megbízom benne, értékel engem, igyekszik mindig a kedvemre tenni. De a szex nem jó. Nem tudok máshogy elmenni, csak ha beleülök az ölébe, és hozzádörzsölöm magam. Tőle még egyszer sem tudtam. Azt mondja, akkor jobb lenne, ha többet csinálnánk akkor jobban bírná. De .. biztos bennem van a baj, hogy nem tudok 3-5 perc alatt elmenni, mert ilyen menetek vannak. Nem tudom.

Van egy srác. Akibe régen nagyon szerelmes voltam. Szoktam vele még most is beszélni. De már nem vagyok szerelmes, de mint pasi bejön. Jó teste van, meg piriszálja is a gondolataimat, hogy milyen lehet vele az ágyban. (talán azért mert a mostani barátom az első fiú az életemben) Szóval iránta nem is tudnák szerintem mást érezni, csak a testi vonzalom marad meg. Sajnos úgy, hogy nem is tudom kiverni a fejemből. Szoktam vele álmodni.. olyanokat is.

Ő a minap tett egy olyan megjegyzést, hogy ha van valami amit a barátomtől nem kapok meg akkor ő majd pótolja. Konkrétan megmondta, hogy szexelne velem, ha megkérném rá. (pirulás)

Igazából nem tudom kiverni a fejemből, mert basszus, biztos hogy nagyon jó az ágyban, és persze hogy vágyom arra, hogy jó legyen a szex, és ne csak.. az legyen, hogy a barátom elmegy, én meg..semmi baj.. majd legközelebb.

De nem akarom megcsalni, mert szeretem. Mégis bűntudatom van, hogy ilyenek megfordulnak a fejemben. Ti mit csinálnátok?


2012. jan. 4. 21:30
1 2
 1/18 anonim válasza:
0%
.
2012. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem működik a szex akkor hiába minden. Ez egy nélkülözhetetlen dolog. 5 perc után elmenni elég gáz, lehet nem tudja irányítani. Egy jó szex alsó hangon 30 perc....és az csak az első menet. Javaslom hogy szabadulj meg tőle, nem az új srác miatt, hanem azért mert ennek a dolognak nem lesz jövője.
2012. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
no comment :D
2012. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az én volt barátommal meg jó a szex, van h órákig bírja , de én nekem is van hogy elfantáziálok h ezzel meg ezzel milyen lehet..és nekem is baromi bűntudatom volt ezért szakítottunk..

Hosszú kapcsolat volt.

2012. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A válasz egyértelmű:


Mivel nem megy a szex köztetek és ez egy párkapcsolatban nagyon fontos dolog, ezért két dolgot tehetsz. Az egyik, hogy szólsz neki, hogy próbáljon tovább szeretkezni veled és ne magára figyeljen, hanem Rád, de ennek eleve így kéne történnie! Ha igazán szeret, akkor nem lesz gond és megoldódik a problémád.


A másik, hogy szakítasz vele, mivel úgyse fog változni semmi és szex nélkül párkapcsolat sem működik!


Az, pedig, hogy egyfolytában a másik srácról fantáziálsz már eleve egy valamilyen szintű megcsalás és a másik becsapása.

Sőt még álmodsz is róla...


Azt mondom, hogy beszélj a barátoddal, mivel elvileg ketten vagytok és nem csak ő!

Ha nem jön össze, akkor hagyd és inkább éld ki magad, mielőtt komolyabb kapcsolatba kezdesz! Ismerj meg másokat és próbáld ki a szexet több emberrel is!

Nem azt mondom, hogy legyél ribanc, hanem a lányoknak is ki kell élniük magukat!

2012. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

-.-


Perpill tök együttérzek szegény sráccal.

Barátomnak nem jött be a szex köztünk, merthogy szerinte én nem vagyok elég perverz (értsd: nem öltözök be dominának és kötözöm a falhoz majd égetek a testére viaszt meg ehhez hasonlók) persze ezekről nem szólt, csak miután félrekefélt és kérdeztem hogy mégis miért?! Én játszottam volna vele ilyeneket, ha akarja, de nem mondta sose, mit akar.

F.asza érzés. Olyan mintha apró cafatkákra tépnék a szíved majd viháncolva táncikálnának rajta.


Na kb ez a véleményem azokról, akik azért dugnak félre, mert vmit nem jó. Ha nem jó változtass rajta, ha nem megy, korrekt tisztességes ember módjára szakíts, ha az sem megy, akkor kösd fel magad.

De ne szórakozzál mások érzéseivel, nem te vagy az isten, nem teheted meg.

20L

2012. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

fél óra?? meg órákig?? -.-" mindig azt mondja ..nem bírom..eldurranok...neharagudj...BUMM...

Aztán...néha vág egy kis megbánó arcot..vagy azt sem.. Aztán fél óra múlva meg megint akarja, de én meg már nem is kívánom, és akkor meg erőlteti, hogy de menj el menj el , mert az úgy fer... :S és akkor hipihopi... annyira gáz:S

2012. jan. 4. 21:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Semmiképp se csald meg. Ha nem jó a szex és nem tudtok ezen javítani, akkor szakíts vele. Mondjuk nem tudom mennyire lenne jó ötlet ezt elmondani neki... biztos sokat görcsölne rajta, hogy vele van a gond, de mit lehet tenni. Lehet ez gonoszul hangzik, de ha neked nem jó, akkor folyton benned lesz a vágy, a gondolat, hogy mással elégíttesd ki magad. Ideig-óráig elfojthatod, de hosszó távon így csak raboljátok egymás idejét.
2012. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az meg egy nagy baromság, hogy egy szex átlagosan 30 perc. Ezt nem is írja senki, mert kiröhögöm! Nem lehet meghatározni, de 10-15 percnél ha tovább tart, akkor már a csaj is annyira tág, hogy nem is élvezetes, szóval nem tudom mire veri némelyik magát, hogy meddig bírja! Azt már élvezni sem lehet!
2012. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én nem gondolom magam istennek... és nem is szeretnék az érzéseivel játszani. Tud a srácról, és tudja, hogy nagoyn oda voltam érte. Többször is mondta, hogy fél attól, hogy majd egyszer miatta hagyom ott.

Természetesen tudtára adtam hogy nem jó... Akkor olyna lelkifröccsöt kaptam, hogy még én éreztem magam sz*rul. És minden egyes alkalom után, ha mondtam neki hogy ez nem jó.. inkább így csináljuk, vagy legyen így, akkor mindig úgy adta elő magát, hogy nekem volt rossz a lelkiismeretem, hogy jajj szegény. Aztán meguntam.. és már nem is erőltetem. Neki jó.. én meg:s

2012. jan. 4. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!