Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letörölnétek az exeteket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letörölnétek az exeteket az ismerőseitek közül, ha a barátnőtök kérné?

Figyelt kérdés

Igazából én nem támogatom ezt a letörlősdi dolgot, most viszont azon gondolkozok, hogy megkérjem e erre a barátomat. Az exével 5 évig voltak együtt és nagyon szerette, 2 éve szakítottak és a csaj olyan havonta egyszer ráír. Mostanában csak néhány mondatot váltanak egymással, de mikor ott vagyok, akkor lerázza a csajt, nem akar előttem beszélni, plusz tudom, hogy a csaj nem szerelmes a jelenlegi barátjába. Minden beszélgetésüket láttam, mert a barátom azt hiszi törli őket, de én mégis megtudom nézni. Nyáron még beszélgettek a kapcsolatukról, és a csaj is célzásokat tett, hogy gondolkozik jobb lenne e újra a barátom mellett, a barátom pedig azt mondta, hogy már rég felkereste volna őt, ha nem csalta volna meg kétszer is...

részemről megmérgezi a kapcsolatunkat, amikor meglátom, hogy a csaj már megint ráírt vagy lájkolt nála valamit. nagyon ideges vagyok emiatt, és nagyon félek is, nem tudok így igazán boldog lenni. nagyon nagy szemétség azt kérni tőle, hogy törölje az ismerősei közül? így nem lehet valamit lezárni, hogy folyton előjönnek a régi dolgok...


2012. jan. 4. 08:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

11:47-es: köszi, végre valaki megért


11:48-as: amikor úgy volt, hogy összejövünk, még találkozott az exével, hogy letisztázzák a dolgokat, mert szakítás óta nem beszéltek egyáltalán. ezt nekem el is mondta még a találkozó előtt, és azt mondta, hogy nagyon nincs kedve hozzá és a csaj szeretné. ezzel ellentétben kiderült a beszélgetésükből, hogy ő ajánlotta fel a talit. de szerencsére azóta ilyen nem volt, és azóta alig beszélnek, tényleg csak ritkán. plusz volt egy eltitkolt mozis eset mással, ami úgy derült ki, hogy ő maga elszólta magát, azt mondta, hogy én nem értem rá és ezért csak barátilag elment más csajjal. ez eddig oké, de ha szinte minden napunkat együtt töltjük, akkor miért kell eltitkolni?:S tudom, hogy jó ember, valahol bízok benne, az extől azért félek, mert tudom mit jelentett neki, és még most is fontos neki, ugyanakkor érzem, hogy szeret engem és nagyon jó a kapcsolatunk, de szeretném, ha végre lezárt lenne az ügy a másik csajjal, nem akarok attól rettegni, hogy mikor beszélnek sunyiban és mikor hagyja ott a csaj a barátját, akibe nem szerelmes és csak panaszkodik róla, és esetleg vissza akarná kapni a barátomat (meg is érteném, mert mindent megadott a csajnak...). tudom, ha visszamegy hozzá, akkor semmit nem ért a kapcsolatunk, de én nem akarok ebben a félelemben élni, és nem akarok tovább türelmes lenni, 2 év után itt az ideje továbblépni.

2012. jan. 4. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!