Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letörölnétek az exeteket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letörölnétek az exeteket az ismerőseitek közül, ha a barátnőtök kérné?

Figyelt kérdés

Igazából én nem támogatom ezt a letörlősdi dolgot, most viszont azon gondolkozok, hogy megkérjem e erre a barátomat. Az exével 5 évig voltak együtt és nagyon szerette, 2 éve szakítottak és a csaj olyan havonta egyszer ráír. Mostanában csak néhány mondatot váltanak egymással, de mikor ott vagyok, akkor lerázza a csajt, nem akar előttem beszélni, plusz tudom, hogy a csaj nem szerelmes a jelenlegi barátjába. Minden beszélgetésüket láttam, mert a barátom azt hiszi törli őket, de én mégis megtudom nézni. Nyáron még beszélgettek a kapcsolatukról, és a csaj is célzásokat tett, hogy gondolkozik jobb lenne e újra a barátom mellett, a barátom pedig azt mondta, hogy már rég felkereste volna őt, ha nem csalta volna meg kétszer is...

részemről megmérgezi a kapcsolatunkat, amikor meglátom, hogy a csaj már megint ráírt vagy lájkolt nála valamit. nagyon ideges vagyok emiatt, és nagyon félek is, nem tudok így igazán boldog lenni. nagyon nagy szemétség azt kérni tőle, hogy törölje az ismerősei közül? így nem lehet valamit lezárni, hogy folyton előjönnek a régi dolgok...


2012. jan. 4. 08:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Szakíts a barátoddal, nem az exe miatt, hanem mert jobbat érdemel egy ilyen hülye féltékenykedő libánál!
2012. jan. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Macs1209 ***** válasza:

Ezt hol?


MSN/Skype sosem törlöm, csak a halott accountokat.


Iwiw, face és társai: nem vagyok, vagyis facen 1 ismi

van csak.


Ha ott lennének az exeim, akkor se beszélnék OTT velük.

Vagy felhívom, vagy sms, vagy személyes tali, de online

soha. Az nem élet... Legyen már valami tartalmas dolog

is...


Szóval nem törölném őket, exekkel nem szoktunk beszélgetni....

2012. jan. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
tudom, hogy még mindig érez iránta valamit, de leakarja zárni, de így nagyon nehéz, hogy a csaj írogat neki... hát ha elmondaná, hogy szoktak beszélni meg merne vele beszélni előttem, akkor nekem sem lenne okom féltékenykedni...
2012. jan. 4. 08:38
 4/21 anonim ***** válasza:
én a hejedben, leülnék beszélni a párommal. ez így nem jó amit csiná, így nem lehet lezárni egy kapcsolatot és építeni egy másikat. beszéld meg vele, mert ha nem juttok dűlőre jobb továbbállni
2012. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én megtenném ha a baratnôm kérne, amúgy is ha szakítottak mit irosgal a baratodnak? Beszéld meg a barátoddal mert nagy r.bi lehet az a csaj...
2012. jan. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj! Beszéld meg a barátoddal, hogy zavar. Esetleg te is bekapcsolódhatnál a beszélgetésbe, hogy a csajnak segíts, és akkor nem kell elrejtenie a párodnak a beszélgetéseit.
2012. jan. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Macs1209 ***** válasza:

Nem akarni kell, hanem lezárni.


Ha van valakim, húzok egy vonalat. Ami előtte volt, annak ott vége. Ex-el nagyritkán beszéltem szakítás után, de

akkor is csak műszaki dolgokról (butuska szegény hozzá,

én meg profi, és attól, hogy nem vagyunk egy pár, még se-

gítek neki). Mással kapcsolatosan 1 szó se esett.

2012. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem törölném le és nem is tettem soha....
2012. jan. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
47%

Én Téged törölnélek az életemből.

Lehet lepontozni. :)

2012. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem kellene kérnie, van akit fel se vettem, de volt, akit magamtól töröltem ki. Sőt még magamat is letöröltem facebookról.
2012. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!