Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letörölnétek az exeteket az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letörölnétek az exeteket az ismerőseitek közül, ha a barátnőtök kérné?

Figyelt kérdés

Igazából én nem támogatom ezt a letörlősdi dolgot, most viszont azon gondolkozok, hogy megkérjem e erre a barátomat. Az exével 5 évig voltak együtt és nagyon szerette, 2 éve szakítottak és a csaj olyan havonta egyszer ráír. Mostanában csak néhány mondatot váltanak egymással, de mikor ott vagyok, akkor lerázza a csajt, nem akar előttem beszélni, plusz tudom, hogy a csaj nem szerelmes a jelenlegi barátjába. Minden beszélgetésüket láttam, mert a barátom azt hiszi törli őket, de én mégis megtudom nézni. Nyáron még beszélgettek a kapcsolatukról, és a csaj is célzásokat tett, hogy gondolkozik jobb lenne e újra a barátom mellett, a barátom pedig azt mondta, hogy már rég felkereste volna őt, ha nem csalta volna meg kétszer is...

részemről megmérgezi a kapcsolatunkat, amikor meglátom, hogy a csaj már megint ráírt vagy lájkolt nála valamit. nagyon ideges vagyok emiatt, és nagyon félek is, nem tudok így igazán boldog lenni. nagyon nagy szemétség azt kérni tőle, hogy törölje az ismerősei közül? így nem lehet valamit lezárni, hogy folyton előjönnek a régi dolgok...


2012. jan. 4. 08:35
1 2 3
 11/21 PT-Daniel ***** válasza:

Barmennyire is nehez, ezt nem neked kell/szabad eldöntened. Örülj a bizalmanak, hogy elötted es nem titokban csinalja.

Attol, hoy valakiben marnem vagy szerelmes, lehet, hogy emberileg nagyon is szereted es fontos szamodra a baratsag, ami megmaradt köztetek.

Nekem egymast követöen ket 4-5 eves, nagyon komoly kapcsolatom volt es mind a ket exemmel joban vagyok. Az elsö exemmel meg a mostani baratnöm is kijön es szoktuk is neha meglatogatni. A masodikkal csak azert nem, mert ott az exem zarkozottabb. Nekem nagyon sokat jelent az a bizalom, amit kedvesemtöl kapok. Nagyon rosszul esne, ha annak ellenere, hogy nem adtam ra okot, csupan a feltekenysege miatt kellene lemondanom szamomra nagyon ertekes baratsagokrol!


A legjobb, amit tehetsz, hogy probalszbeszelgetni erröl paroddal. Adj egy eselyt az exenek, talalkozzatok valamikor együtt egy teara. Hidd el, sokkal egyszerübb lesz ezt elfogadnod, ha mar az a lany is talalt maganak part.


Tisztaban vagyok vele, hogy van okod tartani attol, hogy ujra fellangolnanak köztük az erzelmes stb. De ezen nem tiltassal valtoztathatsz. Ha tudja, hogy öszinten beszelgethet vele, nem kell rejtegetnie semmit, akkor talan meg ö elötte is eszreveszel veszelyes jeleket es akkor szova tudod tenni.


Bocsi, ha hosszu voltam, de ebben van szemelyes, raadasul a lehetö legjobb tapasztalatom. Nagyon halas vagyok a baratnömnek, amiert megbizik bennem olyasvalamiben is, ami neki esetleg nem tetszik es mar csak azert sem elnek vissza vele.

2012. jan. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

utolsó: köszönöm a hosszú és tartalmas kommentet.

a barátsággal számomra semmi gond, én is jóba vagyok az exeimmel, de köztük nem lehet szó barátságról, ezt a barátom is megmondta, és azt mondta, hogy mindig szeretni fogja a csajt, de nem menne már vissza hozzá. még úgy érzem nem zárta le magában 100%-ig a kapcsolatukat, ezért nem szeretném, hogy beszéljenek. mert úgy nem lehet lezárni - ahogyan az előtte szólók is említették.

mire elolvastam a kommentedet, már pont elküdtem egy sms-t a barátomnak, hogy láttam, hogy írt neki tegnap este a csaj, és mivel ott voltam a szobában, lerázta őt, és ennek nem értem az okát, és gondolkozzon el mit tehetünk az ügy érdekében ill. le szeretné e végre zárni a régi kapcsolatát és újat építeni velem vagy nem. délután jön haza majd melóból.

amúgy bejelentezve maradt a facebook-ján és csak onnan láttam ma reggel amikor felugrott alul a kis chat ablak, hogy írt neki a csaj,

2012. jan. 4. 09:09
 13/21 Antimod ***** válasza:
Én nem töröltem, ő sem az övéit. Minek? Ott van a képe, nem zavar senkit, ráírni meg úgy is rá tud, ha nem az ismerőse.
2012. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
az én legutolsó exbarátnőm magától törölt az ismerősök közül.végül is nem bánom, mert minek beszélgessek vele?...
2012. jan. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Ha meglátom, hogy a barátnőm be van jelentkezve és üzenetet kapott, akkor nem rákattintok a tab-ra, hanem felállok és szólok neki.

Az exem nem így csinálta, ezért lett ex.

Az sms nem volt jó ötlet. Csak annyit tettél, hogy tönkre tetted a napját, hiszen amíg haza nem ér, semmit sem tud tenni az ügy érdekében.

Az üzenet elolvasása és az sms is tetü dolog volt.

Nem törlök le exet, csak letiltom bizonyos dolgokról.

2012. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
valóban az a tetű aki bizalmatlan a barátjával érthető okok miatt, és nem pedig az aki hazudik. tipikus férfi szemlélet. nem kellene talán hazudni.
2012. jan. 4. 10:34
 17/21 A kérdező kommentje:

rossz lesz a napja miattam? szándékosan küldtem neki, hogy gondolkozzon amíg hazaér, és adjon egy választ.

nekem hány rossz napom volt már az exe miatt? el kell dönteni végre, lezárja végleg a kapcsolatot vagy velem zárja le, de nem fogom magamat szarul érezni senki miatt.

2012. jan. 4. 10:41
 18/21 anonim ***** válasza:

Soha nem kérnék ilyet.

Szánalmasan gyerekes viselkedés, mindenki azzal tartja a kapcsolatot, akivel akarja, semmi közöm hozzá.

Aki ennyire fél, hogy kiteszik, az bizalmatlan.

Ha ki akar vágni, akkor ki is fog, akár letörli, akár nem, de ilyen kéréshez semmi jogod.

Ezt maximum 16 éves korban érteném meg, de felnőttként ez vicc.

2012. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
az ex azért ex, mert annak vége,a döglött kutyáddal sem játszol, eszembe sem jutna beszélgetni egyik volt barátnőmmel sem, és az ismerőseim között sem szerepel, és nem is fog soha... neked adok igazat, és tényleg jobb ha válaszút elé állítod...
2012. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
10:34 Miben hazudik?
2012. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!