Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakul így minden párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Sziasztok kicsit hosszú lesz előre szólnék,aki esetleg elolvassa és tudna segíteni annak megköszönném.


Az első két esetben azt hittem véletlen,de ahogy nőt a szám rájöttem,ez lehet valami átok,akivel én boldog vagyok,attól a sors "elmar", és lehet az van megírva,

hogy egyedül legyek,nem érdemlem a boldogságot :(


Azt kell tudni,hogy exeimnek míg nem ismertem őket, gondtalan,boldog életük volt.

Amint stabil és boldog lett a kapcsolat,

kis időn belül jött a "kegyelemdöfés"...


Az első eset,ex nővére beteg lett.

Második eset,ex anyukája lett beteg.

Harmadik eset,ex kitagadták a családból.

Negyedik eset,ex megbukott a vizsgáján,

amin a jövője múlt,összeomlott.

Ötödik eset,ex adósságba került,ki kellett mennie külföldre dolgozni,családjával megromlott a kapcsolata.


Egyik sem futó kapcsolat volt,mind "a boldog időszakunk" után kevéssel,megromlott a kapcsolat,és kidobtak...


A szakítások után a betegek felépültek,a család visszafogadta és megbékélt,nem ingyen,de tehetett pótvizsgát,ami sikerült,illetve külföldön olyan munkát talált,amiből meggazdagodott és a családja is megbékélt.


Van egy közösségi portál ott tudtam meg,hogy azóta

mindenkinek a szakítás után helyrejött az élete,

és boldog párkapcsolatban élnek.


Jelenlegi párommal lassan 4 hónaposok leszünk,

olyan boldogok voltunk,és erre tessék megint...


Ma mondta meg nekem,hogy a nagymamája megint kórházba

került,meg fog halni,nagyon rossz passzban volt a párom,de meg is értem,próbáltam vigasztalni.

Ma este pár sort beszéltünk,de hirtelen köszönés nélkül

eltűnt msnről,pedig nem szokott ilyet,ha el is ment az internete telefonon mindig elköszönt :/


Úgy érzem ez is az én,az én hibám,hogy beteg lett

a nagyija,és a nagyija meghal,ha nem szakítok vele,

pedig nagyon szeretem a párom,megint előjött a "kegyelemdöfés".


Lehet holnap elém áll,és ő fogja kimondani,hogy vége,

mint ahogy eddig történt,már félek a holnaptól,hatalmas

gyomoridegem és sírok...


Miért ver engem az Isten,én senkinek nem akartam rosszat,

csak a saját boldogságomat kerestem a szerelemben,de lehet,hogy ez számomra tiltott bűn!!


Szerintetek mit tegyek? Miért én?

Meg akarok halni elég volt :(


20L


2012. jan. 3. 23:42
1 2
 11/11 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hát nem tudom... Lehet, lepontozol meg lehurrogsz, de nem bántani szeretnélek.

20 évesen 6 "komoly" kapcsolat az sok, és ez NEM apróság. Vagy Te értékeled túl a kapcsolatot, vagy "túl sokat adsz". Ezt ugyan nők mondják gyakrabban férfiaknak, de nálatok, veletek is megeshet.

Ha én tényleg szeretek valakit, kötődöm valakihez és vica versa, azaz a kapcsolat tényleg komoly, a felsorolt okok, ha nyilván nem is derítenek jobb kedvre, nem terhelhetik meg olyan szinten a kapcsolatot, hogy szakítás legyen a vége. Gondolj bele, a párod a támaszod kéne, hogy legyen, és Te is neki. TÁMASZ, és NEM PÓTLÁB vagy MANKÓ, ami nélkül nem tudtok járni, mindössze "jelentősen megkönnyítitek" egymás számára az élet útján való sétálgatást. Lehet, hogy "sántít" a hasonlat, :) de remélem, érted, mit szeretnék mondani ezzel.

Nem vagyok pszichomókus, sem lélekturkász, de a soraid alapján hatalmas adag érzelem (és szeretetéhség...) van benned. Ez pedig, ha nem tanulod meg kezelni, azt eredményezheti, hogy elködösül az, amit józan belátásnak vagy ítélőképességnek neveznek, és erre valóban rámehet a kapcsolat.

Lehet mondani, hogy könnyen pofázok, nem engem ért baj, de látod, a betegek felépültek, az UV sikerült, a család ismét megnyílt.

Ha történik valami rossz, próbálj meg úgy hozzáállni ezek után, hogy lássuk, ketten hogyan hidalhatjuk ezt át, ne úgy, hogy úristen kicsim, azért még szeretsz/szeretni fogsz. Nem szólom én le az ezotériát meg a "karmikus fonalakat", de könnyebb ilyen dolgokra fogni azt, ami velünk történik, mint a kezünkbe venni a dolgokat. VANNAK dolgok, események, amik nincsenek hatalmunkban, de a párkapcsolatunk nem tartozik közéjük.

Nem kioktatni akarlak, és nem azt mondom, hogy hibás vagy, de kérlek, ne így állj hozzá a dolgokhoz, mert akkor megint rád borul a fekete köd, és nem úgy fogsz tenni, ahogy kellene.

2012. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!