Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Engem kedvel a barátnője mellett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem kedvel a barátnője mellett?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nap mint nap sokat beszélünk/találkozunk, mivel egy iskolába járunk. Volt, hogy közeledett felém, többet szeretett volna mint barátság, de akkor én még nem szerettem tőle volna kapcsolatot, mert még nem ismertem eléggé. Ezután összejött egy lánnyal, akivel úgy tűnik minden rendben van. Engem továbbra is keres, mindennap kedvesen fogad az iskolában, és sokszor írja, hogy hiányzom neki, és olyan jó lenne már velem beszélni. Sokszor együtt beszéljük meg a bajait, és nagyon hálásan megköszönni, ilyenkor mindig szorosan átölel. Suli után hívott helyekre:) Ezt mind a barátnőjével kéne tennie nem?Kezdem megszeretni, de nem akarok kettőjük közé állni, tehát így sem adok útat alá:( De ez mit jelenthet nála?
2012. jan. 3. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2012. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jan. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 és ő is:)
2012. jan. 3. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!