Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnője mellett én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnője mellett én is érdeklem őt, hogy is van ez most akkor?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akinek van barátnője, mégis a viselkedéséből arra következtetek, hogy nem vagyok neki közömbös. Amikor társaságban vagyunk, úgy viselkedik velem is mint mindenki mással, ám ha csak egyedül vagyunk, akkor le sem veszi rólam a szemét, huncutul vigyorog, stb. Az a gáz, hogy a barátnőjét is ismerem látásból :/

Évek óta együtt vannak, fogalmam sincs hogy kezeljem a helyzetet, mert nekem nagyon bejön a pasi :$ Nem kezdeményezik amúgy, csak ezek a nézései neki ...

21/L, ő 25/F


2011. nov. 25. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen, te is érdekled meg minden helyes kis csaj is. Széles az érdeklődési köre. :)
2011. nov. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasi ilyen, majd rájössz ha idősebb leszel. Ha összejön neki a dolog, már jól járt!
2011. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Nem illik foglalt pasira rámászni.Legalábbis egy tisztességes lány nem mászik rá...

Ne kezdeményezz,ha valóban érdekled őt,és majd ha jobban akar téged,mint a barátnőjét,akkor majd lép ő!

Ne legyél harmadik,mert nagyon gáz belemászni más kapcsolatába szerintem...

2011. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd, ha rád nyomul, azt fogja mondani, hogy neki nem is igazán fontos a barátnője, és különben is, már régóta nem jó a kapcsolatuk.

Aztán majd elkezd hitegetni, hogy el fogja hagyni a lányt, csak adj neki egy kis időt. Persze ez sosem valósul meg.

Ha már becserkészi a lompost egy párszor nálad, akkor ő már nyert. Többre nem is vágyik tőled.


24/n

2011. nov. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Attól még hogy tetszik nekem, még nem akarok rámászni. Én is úgy gondolom, ha komolyan érdeklem őt, akkor majd ő lép .. előfordulhat hogy komolyan érdeklem őt?
2011. nov. 25. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen,előfordulni előfordulhat,de kevés az esély rá hogy komolyan gondolja veled,főleg ha egy hosszú kapcsolatba van.
2011. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de ez hol tortenik munkahelyen? magyarba vagy kulfoldon?
2011. nov. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Oda is válaszoltam, a 19L vagyok a második oldalon. Mást itt sem tudnék mondani.

2011. nov. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig a 19L vagyok, és pont sz.r linket másoltam be.
2011. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Talán majd most nem leszek butaszőke.

Szerintem te se legyél az, hagyd a fenébe. Az egy dolog, hogy sz.rba se veszi a barátnőjét, de sokmindent elárul arról, hogy mással ugyanígy bánna.(igen, még veled is)

2011. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!