Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem szabad egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem szabad egy lánynak csinálnia egy kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze a szerelmemmel, és tényleg szeretem. Mik azok a hibák amiket a lányok el szoktak követni egy kapcsolatban? Vagy mi szokott idegesíteni titeket, fiúk?

Köszönöm a válaszolkat előre is.


2012. jan. 3. 15:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

sok ilyen van:

mondok valamit, és a helyett, hogy vissza kérdeznéd,hogy hogyan értettem,következtetsz,általában tévesen

nem akarsz szexelni, amikor én igen

HISZTI!

elhanyagolás

olyanokon panaszkodsz, amin én nem tudok változtatni(és te sem biztos)

megcsalás gondolom tudod, hogy alap,hogy nincs

féltékenykedés sincs.minimális magánszféra is kell.

ha velem jársz,ezeket ne csináld.de lehet másnak más nem tetszik.

2012. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

8as én pontosan ilyen vagyok,de komolyan :D

csak gondoltam ezt megírom,de én lány vagyok,de tapasztalataim szerint nem szeretik ha hisztis a csaj,ha nem akar szexelni,meg persze vannak személyre szabott dolgok,amik személyenként változnak :)

2012. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm ment a zöld kéz :)

Jó hogy írtatok, pár dolog eszembe se jutott volna, majd odafigyelek! :)

2012. jan. 3. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!