Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit nem szabad egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem szabad egy lánynak csinálnia egy kapcsolatban!?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze a szerelmemmel, és tényleg szeretem. Mik azok a hibák amiket a lányok el szoktak követni egy kapcsolatban? Vagy mi szokott idegesíteni titeket, fiúk?

Köszönöm a válaszolkat előre is.


2012. jan. 3. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Ha meleg a sör, meccs alatt kérdezget a nő, és nincs kész a vacsora, mire hazaérek.
2012. jan. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az idegesít, ha le akar szabályozni és főleg az, ha bizalmatlan... Soha nem adtam egy lánynak se okot rá.
2012. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
a tv elé álli miközben real madrid meccs van ><
2012. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem szabad kiköpni, szépen le kell nyelni ...
2012. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
MEGSZÓLALNI!
2012. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bejönni a konyhából.
2012. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak köszönöm. :)
2012. jan. 3. 15:53
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hisztizni, nyávogni, kutatni a cuccaim között, ellenőrizni, féltékenykedni, ne legyen pincsikutya, és engem se akarjon ugráltatni, ne akarja az én pénzemet ő elkölteni, ne legyen kuka, de ne is locsogjon állandóan, ne akarjon kisajátítani, de töltsön velem elég időt, ő is gondolkodjon közös programokon.

De ez csak akkor érvényes, ha az én barátnőm akarnál lenni. :)

2012. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl lelkizik. Néha nem kell mögöttes dolgot keresni. Az van, amit mond az ember.
2012. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne döntse el helyettem, hogy én mire gondolok, vagy mit miért teszek! Beszélje meg velem, ha problémája van.
2012. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!