Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után kell hogy eljegyezzen egy pasi a barátnőjét? Lányok és fiúk válaszát is várom. 22/L

Figyelt kérdés
Már másfél éve vagyok együtt a barátommal de szerintem ő nem gondolkozik ilyeneken. Ezért nem tudom, hogy érdemes e vele maradni továbbra is. Mert én már szeretnék gyűrűt.
2012. jan. 2. 23:23
1 2
 11/15 Macs1209 ***** válasza:
1 év "járás", utána eljegyzés, rá 1 évre esküvő. (esküvő tolódhat okok miatt). Persze csak ha úgy indultok neki, hogy esküvő/házasság (nálam ez alap, de ha a lánynak más a véleménye, kompromisszum..)
2012. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%

Másfél év után? Hova a francba gondolsz te? :DA::DA:D:


Én adnék neked. Egy kulcsot a bejárati ajtóhoz amin távozhatsz :DDD



Majd egy olyan 4 év múlva csibém... AMiből legalább kettőt együtt töltöttetek.

2012. jan. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Aztán majd az lesz a baj, hogy egy-két év után nem működik a házasság.
2012. jan. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel a gyűrűs témával,h szép gesztus meg minden lenne a barátomtól,h így össze akarja velem kötni úgy mondd az életét,vagy,h ilyen tervei vannak velem,és biztos jól esne,de 2x meggondolnám,h igent mondok e,ez csak egy újabb ok veszekedésre,h kin mikor van a gyűrű,meg amúgy is, ráér az 3-4 év után amikor már teljesen biztosak vagyunk a dolgunkban.Meg nem akarok én 100 évig jegyben járni,ha tényleg eljegyez 2-3-4 év után,és rá egy évre lesz az esküvő,az pont ideális.Nem kell,h 1 év után gyűrű,aztán 1 év után esküvő meg minden. :)

20/L

2012. jan. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hogy mennyi idő után KELL????? KELL?? Kelleni nem Kell... Az meg hogy mikor érkezik el az ideje az meg a kapcsolatotoktól függ. De ha Szerinted ő még nem gondolkozik ilyenen, ha Szerinted, vagyis ilyenkről még nem is beszéltetek, akkor meg még abszolúte nem KELL.


Aki azért oltott mert 22évesen már lassan családot akarsz az mondjuk elmehet a csába, mért mikor kéne 30-40évesen? azért mert mondjuk valaki még tombol ilyenkor, nem kell hülyének nézni azt akinek már elég volt.


Viszont a pár mondatod alapján azt mondom hogy korai, nem vele, hanem egyáltalán, de nem azért mert 22 vagy....

2012. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!