Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy soha többé nem kell másik pasi?

Figyelt kérdés

Igencsak bonyolult kapcsolatom volt,de boldog voltam.


Rövidre szeretném fogni,úgyhogy a lényeget írom csak:

Szóval Még December elején szakitottam Baràtommal. Szülők miatt(félreértettek valamit) Akkoris zokogva mondtam ki,hogy vége kell,hogy legyen. Nagyon rossz volt,úgy szakítani,hogy nem is akartam,meg ő sem. Ez után pár napig próbáltam őt elkerülni.


El is ment úgy pár nap,hogy nem beszéltünk,mert nem jött suliba.

Aztán odajött hozzám.egy szünetben és megölelt,onnantól kezdve nem igazán bírtuk ki egymás nélkül. Akkor megkérdezte,hogy nem-e kezdjük újra (szülőkkel megoldódott a problêma) mondtam neki,hogy nem lenne jó ötlet. Aztán végülis nem jàrtunk,de rengeteget voltunk együtt,és órákat tudtunk beszélgetni. Sokat beszélgettünk a Betegségéről,mert ugye ő OCD-s(kényszerbeteg) beszéltük,hogy milyen rossz lesz,ha be megy pszhiciátriára. Bele gondolni is rossz volt. Egyébként 3,5 éve ismerjük egymást,mindig szemeztünk,és csak október 6.án jöttünk össze. Megmondta,hogy én ismerem a legjobban,és én mindent tudok róla.:)

December 25.-én viszont el mondott nekem valamit és hát.. összetörtem lelkileg.

Nem szeretném le irni mit,lényeg,hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot,bár haragudni nem tudtam rá..

Nem rég írt,hogy "barátok? az elejétől,és elfelejtjük ami volt"

kiakadtam ezen hogy -hogy jöhet a barátkozással..

szivem szerint azt írtam volna,hogy persze,csak hogy vele legyek,De tudtam,hogy észnél kell lennem,mert ebből csak bajom lesz ha belemegyek,így hát elküldtem,hogy hagyjon békén,utána írt még,hogy menjek vele bulizni,és fel hántorgatta,hogy én szakitottam.

Szilveszterkor írta,amikor itt volt legjobb barátom,aki szinte már tesó :)

Mivel szüleim nem engedtek el bowlingozni ezért vele töltöttem a szivesztert. Filmet néztünk,A kedvencemet Jack Daniels-t ittunk,és összeségében jól éreztem magam.

Majd hajnali 3 felé felmentünk,hogy aludni kellenne. Be döltem az àgyba,aztàn Baràtom meg mellém feküdt. Ekkor már agyaltam,hogy hoppá én biztos nem tudok mellette aludni,és nem is akarok. 10 percig kb meg sem szólaltam. Ott feküdt mellettem,tudtam,hogy nem akar semmit tőlem,meg nem úgy néz rám,de feszengtem nagyon. Aztán egyszercsak mint egy őrült felültem az ágyban,és elkezdtem zokogni. Csak arra tudtam,gondolni,hogy miért nem azzal vagyok akit szeretek? hogy miért történt ez? és hogy borzasztóan hiánYzik. Baràtom vigasztalt,de én meg csak sírni tudtam. Lehet kicsit gáz volt. El mondtam barátomnak,hogy nem tudok vele aludni,és hogy én le megyek és a nappaliba alszom,erre azt mondta,hogy maradjak csak, majd ő le megy.

Nagy nehezen elaludtam.Reggel barátomat ki kisértem buszmegbe .


Teljesen úgy érzem,hogy nem tudok más pasival lenni. Pedig nem depizek,próbálok boldog lenni,és találni mást,de nagyon nem megy. Majd az idő segít?

mert én nem hiszem.

Élem az életem,jól tanulok van életcélom,de mindig itt lesz ez a hiány,hogy valami/valaki hiányzik.



16/L


2012. jan. 1. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16 évesen döntöd magadba a Jack-et? Kár beléd...
2012. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Rövidre szeretném fogni,úgyhogy a lényeget írom csak:"

You just kidding with me.

2012. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nah azért elolvastam, ha már ilyen szépen tagoltad.

Elismerésem, szépen tudsz fogalmazni.


Erről az egészről ez a szám jutott eszembe :D

http://www.youtube.com/watch?v=vsCnm_KV5XA



A legfontosabbat pont nem akartad leírni... Az ok amiért nem akarsz vele összejönni megint. Mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy magad ellen harcolsz...



21F

2012. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, mivel a legofntosabb mondat hiányzik belőle, így nem tudunk segíteni. Anoním vagy mint itt mindenki más, ha már ennyire részletesen leírtad a történetet, az lenne a legkevesebb, hogy azt a dolgot is leírod, ami miatt ellökted magadtól végképp.
2012. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia elöször is azzal kezdeném amit azzal a barátodal csináltál akivel szilvesztereztél az BUNKOSÁG volt és öt hoztad zavarba.A másik részről meg a semmit hajtod körbe körbe.mert ha szakitottál vele akkor mit erölködsz,ha meg tényleg enyire szereted MIRE VÁRSZ?Az önsalynálat büdös nemhiszem hogy akkora balhét csinált volna veled szembe hogyha utánna meg egésznap eggyütt vagytok a suliba.ne szédicsd a srácot feleslegesen neki se lehet jo ez a helyzet.elkéne döntened mit akarsz!?Bocsi ha nyers voltam de ez csak az én véleményem!
2012. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát oké,leírom akkor,hogy miért is szakítottam meg vele a kapcsolatot.

Közölte,hogy én csak azért kellettem neki,hogy elfelejtsen egy másik csajt. Erre akadtam ki nagyon,mert én nem vettem észre,hogy hazudik,pedig aztán én mindig észre szoktam venni,ha valaki hazudik.

Utána meg olyanokat írt,hogy jaaj az első 2 hétben tênyleg el akarta felejteni a csajt,de utàna meg belém szeretett. Aztàn erre írtam,hogy ne hazudjon már többet ! Erre ő: A Biankàba szerelmes,engem csak szeret.

Na mi van? Egyértelművê vállt számomra,hogy kihasznàlt. Nem csoda,hogy kiborultam amikor visszagondolok arra,hogy mennyit mondta,hogy szeret..És higyjétek el,hogy teljesen az látszott rajta,hogy oda van értem,ezt bizonyította is. Ha összevesztünk Pl este,ő màr hajnalban itt volt bocsánatot kérni.

Hát ennyi. Most ha azt írtam volna neki,hogy jó oké barátkozzunk,az lett volna egy óriási hiba. Kihasznált,és még álljak szóba vele? na nem.

Hiàba is szeretném..


Azt had kérdezzem már meg,hogy miért is volt bunkóság a baràtommal szemben?

Akkor lettem volna egy nagy r*banc,ha màsik pasival alszom.. Anyum is mondta,hogy csalódott volna bennem,ha vele alszom.



első kommentelő: Szilveszter alkalmából ittam kb. 5kortyot,egyébként meg nagy ritkán szoktam.

2012. jan. 2. 08:10
 7/17 A kérdező kommentje:

Na jó,be màsolom mit írt,most néztem meg leveleimet,és idegbeteg leszek lassan.

A nevét nem másolom be...


Szia beszélünk?

11 órája

Krisztián Kerékgyártó

Ne csináld már

9 órája

Krisztián Kerékgyártó

De láttod ilyen vagyok most muszály el

mondanom.

én a biankába vagyok szerelmes és ez

nyáron volt de mikor mi össze jötünk

akkor összembe nem jut a bianka mert

ugy éreztem h szerelmes vagyok beléd és

ez lehet igy is van de nem tudom

biztosra kérlek ne haragudj rám ez a

betegség miat van szerintem és

mostanában juttot eszembe a bianka, én

szerintem amikor a betti mondta nekem

h jönn majd most le, szerintem azért

5 órája



na ez mi? ezt mire véljem?

2012. jan. 2. 08:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia nem arra gondoltam hogy feküdj le a barátoddal csak én kellemetlenül éreztem volna magam ha az én barátom igy tett volna.ez az én véleményem A srác hülye a betegségével tajarodzik téged kihasznál!Tudom könnyü mondani hogy felejds el én is voltam igy mint te.Reggel kilenckor még azt mondta szeret és vár utánna délután meghogy az exét szereti.sz.rul eset de mit lehet tenni?1-2napután jött a babla duma hogy még egy esély meg h jo veled.na ez FELEJTÖS!!!!TANULJ AZ ÉN KÁROMON.Fiatal vagy bulizz hagyd ezt a gyökeret a francba más srácok köztük én is örülnék ha egy lány igy érezz irántam.egyre nagyon figyelj oda hogy nehogy megalázzon:
2012. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
igy már könnyebb volt hogy az ember tudja mit mondott.Sirni ne sirj, ha nem értékel meg se érdemel.
2012. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezek alapján szerintem is egyértelműen felejtős. Hazug, kétszínű, alattomos, színészkedő bunkó. Nem érdemel meg téged. E nagy állatság volt a részéről, főleg, ha tudta, hogy te mit érzel iránta. Tisztában volt az érzéseiddel, mégis játszott velük. Örülj neki hogy megszabadulhastz tőle, bár ezt így könnyű mondani, tenni nehezebb. De nincs olyan, akinél ne lenne jobb;)

22L

2012. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!