Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fura érzés. Egyszer úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fura érzés. Egyszer úgy érzem szeretem, egyszer meg elgondolkodom, valóban kell nekem ez a pasi? Szerintetek mitől lehet?

Figyelt kérdés

Három hónapja ismerem. Jó vele beszélgetni, együtt lenni. Egyik nap teljesen repesek az örömtől, máskor azt érzem nem ő a nagy Ő. Nem akarom hülyíteni... Nem tudom mit tegyek. LEhet csak nem akarok magányos lenni? 26 vagyok és egy pasim volt eddig. Őt nagyon szerettem, de a távolság miatt nem működött. Annyira magányos voltam az utóbbi években és olyan jól esik, hogy van valaki, aki szinte rajong értem, valakihez hozzábújhatok. Szerintetek mit tegyek? Nem értem saját magam.:(((

Ja és azt kihagytam, h. kimondta a "bűvös szót", szeretlek, de én nem mondtam semmit, csak megcsókoltam, nem bírtam kimondani, úgy éreztem félrevezetném ezzel.:(


2010. okt. 9. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
hááát én 25F vagyok, és pont igy éreztem. Mindig, amikor picit úgyéreztem, hogy közelebb tudok lenni, illetve most jön egy pont, amit át lehetne lépni, egy pici félelmet, visszarántást éreztem. Pedig menni kell
2010. okt. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

valószínűsítem, hogy te is a keményebb srácokra buksz (akár tudat alatt) nem olyanokra, akik kijátszák magukat

nincs mit hódítanod a srácon, így kevésbé vonzó

de ez csak tipp, mert nálam ez van

2010. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szereted. És jobb, ha ezt tisztázod vele.
2010. okt. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!