Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátnője. És a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnője. És a pasi külfölön van. De érzem h valamien szinten vonzódik hozzám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Interneten tartjuk a kapcsolatot és már nem egyszer irta hogy ha nem lenne barátnője akkor én lennék az.De én nem veszem komolyan.Folyamatosan veszekszünk.Volt már itt nálam, de nem volt semmi.És mondta azt is hogy amikor itt volt nem mert lépni. De ezt sem hiszem.Én nem akartam nyomulni , mert tudom ha én lennék a barátnője akko nekem sem esne jól.Mit tegyek? Honnan tudom hogy érez e valamit? Megvan köztünk a mindennapi flört de ha má kicsit túôfajul a dolog akkor mindíg leirja hogy reméli hogy nem veszem komolyan...
2008. szept. 1. 04:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor tedd azt, amit a pasi mondott !!! Ne vedd túl komolyan!!! Eléggé nyilvánvaló, hogy nem nagyon akar semmit a lefektetésen kívül, de még azon is vacilál. Próbáld meg magad túltenni rajta, hidd el tudom mit beszélek, azt is tudom, hogy baromi nehéz, de még most zárd le ezt,mert szerintem a legjobb úton haladsz, hogy beleszeress, ha már meg nem történt, az pedig nem lesz jó.
2008. szept. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer azt mondja neked,hogy nem mer lépni,utána meg azt,hogy reméli nem veszed túl komolyan.Ez a pasi szerintem maga sem tudja,hogy mit akar vagy csak hülyít téged.Eleve az,hogy van barátnője,már sokat elárul.Szerintem ebből próbálj meg kilépni mihamarabb,mert hosszútávon semmi értelme nem lenne ennek.
2008. szept. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát először is köszi mindenkinek! Az van hogy kb. 1 éve már bele estem de nagyon es nem is volt bnője.De utána komolyabban össze vesztünk egy semmiségen, és már nem tudtunk egymáshoz szolni egy szép szot sem. Ugy békültünk ki hogy a ballagásán ( tesóm osztálytársa ) vittem neki egy csokit, mert gondoltam h régen joba voltunk meg minden.Hát de akko megprobálom kiverni a fejemből. Köszi szépem még 1x :)
2008. szept. 1. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!