Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után kell hogy eljegyezzen egy pasi a barátnőjét? Lányok és fiúk válaszát is várom. 22/L

Figyelt kérdés
Már másfél éve vagyok együtt a barátommal de szerintem ő nem gondolkozik ilyeneken. Ezért nem tudom, hogy érdemes e vele maradni továbbra is. Mert én már szeretnék gyűrűt.
2012. jan. 2. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
22 évesen?? Mi a lópikulának? Egyébként ha nem közölted vele előre, hogy te korán tervezel házasságot, akkor ne várd tőle.
2012. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

huhuhuhu

kérd meg te a kezét vagy várj tovább

2012. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzi hogy megérett a kapcsolat arra hogy tovább lépjenek.
2012. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
MOST hagyd ott. Komolyan. Elgondolkodtál azon, hogy akarsz-e maradni vele azért, mert nem kérte meg a kezedet. Neked fontosabb a gyűrű, mint a srác.
2012. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
sztem soha! bűn, hiba 20L
2012. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem elég korai ...

Én úgy tervezem,ha lesz komoly barátom,akkor is csak több év után lenne meg az eljegyzés..és csak valamennyi együttélés után.

Nekem ez elég komoly dolog,azért többet várnék.

2012. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha közösek a tervek,célok,nézetek,gondolkodásmód,azonos az érdeklődési kör és már együttélés is van,akkor mondjuk 1év együttélés után.

Ha csak járogattok,egymásnál alszotok és nem laktok együtt...===>Akkor így le lehet élni éveket is...

2012. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát az emberek nem egyformák.

Mi lassan 4 éve járunk, de még biztosan nem mennék hozzá, pedig szeretem. Nem éltünk még együtt, és az szerintem kell házasság előtt.

Másfél év meg baromira nem sok idő. Előző barátommal 3 évig voltam, mégis vége lett.

De apum 3 hónap után kérte meg anyukám kezét, és a mai napig nagyon jól megvannak.


De ha emiatt szakítani akarsz, akkor lehet mindkettőtöknek jobb lesz úgy:D

2012. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha van esze a pasinak, és valamennyire érdekli a pénztárcája, akkor soha nem jegyez el egy nőt sem.
2012. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
b*szki vegyél magadnak,szegény pasit meg dobd el minél előbb,szerintem jobbat érdemel nálad,sőt senkinek se kívánom hogy veled össze álljon.
2012. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!