Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelem. Mért vágyom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelem. Mért vágyom még mindig rá, ha sokszor bunkó velem?

Figyelt kérdés
Másfél éve megismertem egy srácot,és láthatatlanba beleszerettem.Szerintem ő is így érzett,de mostanában elég keveset beszélünk,ő sokszor bunkó is,én mégis úgy érzem,hogy kötődöm hozzá.Mit tegyek?Nem mondhatom meg neki hogy 'Figyelj már,bejössz,találkozunk...'15/L
2012. jan. 1. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel, de akármilyen hihetetlen, ha keresek egy másik srácot, az annyira le fog foglalni, hogy hamar elfelejted az előzőt.
2012. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vladislav7 válasza:

Én csak azt tudom mondani neked, mint egy jó tanács.

Ne akarj soha senki első csókja leni meg az utolsose.

Egy kapcsolatban, vagy még azon kivűl, mindig az irányit, akit kevésbé izgat a dolog.

Így hát, ha nem veszi a lapot a másik, hogy kezdeményeztél akkor hagyd és lehet, hogy észreveszi akkor, hogy már nem érdekled, és ezáltal ő-iránt váltasz ki érdeklődést.

És ha mégsem jön, be egyet se csüggedj, mert akkor nem volt alkalmas az a valaki hozzád .

2012. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Volt egy idő mikor én kerestem,utána gondolom megunt,és nem beszéltünk egy ideig.Most,hogy nem szoktam keresni,mindig ő keres..Ilyesmire gondoltál,utolsó?
2012. jan. 1. 22:07
 4/8 Vladislav7 válasza:
Igen ,valami így szokót elkezdődni de ilyenkor sem szabad a karjaiba rohanni elsőnek.
2012. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 detts válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben... Keményen a sarkadra kell állnod és otthagyni a francba! Vagy megbeszélni vele, de ha ez sem hat rá, otthagyni. :)
2012. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mert bele van programozva a női agyba! Leszar?Akkor is meg kell felelnem neki valahogy!

Másik kategória: Jaj de helyes, de csak barátnak!

Kettő közötti ember típus között az első srác 4 skálán helyezkedik el, az utóbbi 2 a skálán(ha kinézetet nézzük)


Na te meg egy jó 3-as vagy!!4 Lehet, hogy csak a magyar ember akar mindig egy kategóriával nagyobb autót venni és aztán évekig nyög is miatta és végül úgy is elveszíti.

2012. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 detts válasza:
Egyébként igaz, hogy kicsit húznod kéne az agyát..:)
2012. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hogyan húzhatnám az agyát kicsit?Én sajnos az a típus vagyok aki rögtön rázúdítaná hogy mennyire szeretem meg a többi...
2012. jan. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!