Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is megbolondul, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is megbolondul, mikor szerelmes?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat. De néha úgy érzem ez már sok. Már már függőség. Például miután elbúcsúzunk rámtör a sírhatnék, máris hiányzik.

Rajta is észrevettem, hogy túlságosan ragaszkodik hozzám. Teljesen kifordulunk önmagunkból...


2012. jan. 1. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem jó dolog. Becsüljétek meg egymást.
2012. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor utáljátok meg egymást...
2012. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon cuki dolog!!!^^:D
2012. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jajj de jó nektek.aranyos^^
2012. jan. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aranyosak vagyok ^^ :)

Amúgy én is meghülyülök.. :D

2012. jan. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de jó is lenne ha én is találnék egy ilyen párt :DD
2012. jan. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én szerintem egész normális maradok, de nagyon sokat gondolok barátomra, még úgy is, hogy már egy éve járunk.

Azt hittem, mivel nem ő az első, hogy ez a kezdeti lelkesedés nem is fog sokáig tartani, de még sosem voltam ilyen szerelmes, szóval ez jó. :D

2012. jan. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!