Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki állítása szerint szerelmes belém mióta meglátott. Ismerem egy jó ideje és már voltak utaló jelek pl ajándék mellém állt mikor szakítottam a pasimmal pedig rokonok bár nem túl közeli... Már régebben akart velem járni de akkor még nem mondott nekem ilyet... fészen volt egy like-olós kiírásom amit ha like-ol akkor kiteszem kapcsiba és pont őt kellett kitennem és ő pedig kiírta hogy annyira nagyon örül neki meg hogy mennyire szeret engem... De nem tudom hogy tényleg igazak e az érzelmei irántam... Most meghívott szilveszterezni úgy hogy ott is alszok nagyon jó haverom de félek ha ott alszok akkor többek is leszünk mint barátok és átcsap...:S Szerintetek megér egy próbát?
2011. dec. 29. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
zig mál
2011. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Max lerázod. Tudod jönnek mennek mint a villamos. Belém sose voltak ennyire szerelmesek :(. Am sztem meg valami idegesítő nyáladzó lesz belőle aki 600 posztolja facen hogy hogy imád :D
2011. dec. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De itt nem erről van szó nyáron sokat voltunk együtt hiába a rokonával jártam de a rokonának nem voltak velem tervei nagyon ő viszont azt mondta hogy örökre velem akar maradni és nyáron is mindig rajtam csüngött és nem éreztem idegesítőnek sőt jól éreztem magam vele csak nem tudom tényleg igaz e amit mondott hogy szeret... És elmenjek e vele arra a bulira...
2011. dec. 29. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki mit szeret. Én nem nagyon szeretném ha sokat hajtogatná de másnak ez tetszik. Szóval vágj bele :)
2011. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor próbáljam meg vele? megéri ez?
2011. dec. 29. 22:59
 6/6 anonim ***** válasza:
késõ válasz de...nagyon szeret:)
2012. jan. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!