Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ebbe a nőbe szerelmes, és nem belém? Én csak pótléknak vagyok neki jó? Hogy deritsem ezt ki? Jól kijövünk, mondta is már, hogy szeret. Csak néha elhanyagol.

Figyelt kérdés
most is már d.e. óta várok egy sms-t.. van egy barátnője a barátomnak, igazából csak havernője, társaságbeli. és mintha úgy vettem volna észre, hogy tetszik neki vagy szerelmes belé, mert amikor pl. ott voltunk egy kertipartin, akkor megkérdezte tőle, hogy hogy megy haza, hogy elkisérjük-e, mert csak neki nincs pasija a társaságban, meg még egy lánynak de ő nem volt ott. nem is lényeges. de végül egy másik pasi vitte haza ( akinek szintén van barátnője ), akkor ezzel az erővel ennek a pasinak is a barátnője aggódhatna.. amúgy semmi extra a csaj. csak modellkedik, de azt se komolyan. meg nem az a nagyon vékony. van azért rajta mit fogni.. ma utazok haza, és szeretnék beszélgetni a barátommal, hogy akkor most kit szeret. nem akarok csak búfelejtő vagy hasonló lenni neki. az exem is szerelmes volt a legjobb barátnőjébe, de ott az volt a különbség, hogy sokszor jött a lány is velünk, meg amikor először jártunk, akkor a randikra is elhozta, ami nekem nem igazán jött be.. na, de ez az exem, csak nem akarom, hogy a történelem megismételje önmagát. egyébként amikor az exemtől kérdeztem, hogy akart-e valaha járni a csajjal, azt mondta, hogy nem a csaj meg elmondta hogy igen.
2011. dec. 23. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ülj le és kérdezd meg tőle, hogy kit szeret, esetleg beszélj el a csajjal is.
2011. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már sokszor megbeszéltük, azt mondta, hogy engem szeret. ha nem igy lenne, nem lenne velem.. mondjuk, ez nem biztos h mindenkinél állja a helyét, mert van h vki kényelemből van vkivel, de reménykedjünk, h itt most nem erről van szó. amúgy mondta h az a csaj buta, nem járna vele. neki meg fontos h vki jól is nézzen ki, de persze nem a külső a fontos.. meg okos is legyen.
2011. dec. 23. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz pótcselekvés... 1-2 hónap utána úgyis kiderül mi a helyzet, mert ha még akkor sem hanyagolja a csajt akkor...
2011. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem értem... mondd meg neki, hogy téged zavar ez a csaj... ha téged szeret akkor megszünteti vele a "kapcsolatot". Nekem ez bevált. Sajnos ennél jobbat nem tudok.
2011. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nincs itt nagy kapcsolattartás.. csak a lány is társaságbeli..
2011. dec. 24. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!