Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de ő csak kedvel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a történet, hogy régen, évekkel ezelőtt volt egy kapcsolatom aminek vége lett, azóta sok idő eltelt, volt dolgom jó néhány lánnyal, de azóta egyik iránt sem éreztem semmit idáig. Nemrég megismertem egy lányt, nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, nyíltan beszélünk a dolgokról, ő elmondta nekem, hogy kedvel, régebben annyiban maradtunk csak, hogy "barátkozunk". Azóta sokat találkoztunk, jól elvagyunk egymással, azt mondta, hogy nagyon közel járok hozzá, hogy meghódítsam, és azt is mondta, hogy lehetne köztünk több is, mint barátság. Tegnap megkérdeztem, hogy lenne-e a barátnőm, azt mondta, hogy még gondolkodik, ma szerelmet vallottam neki, de azt mondta, hogy nem akar beleugrani egy kapcsolatba :( Azt mondta, hogy nem érez irántam úgy, mint ahogyan én. Nem szoktam senki után rohangálni, ahogy az elmúlt időszakban is kiderült, de olyan szerencsétlennek érzem magam, hogy sok idő után végre szerelmes vagyok és nem akar összejönni a dolog. Mit tegyek, hogyan hódítsam meg?

Én 23 vagyok, ő 20

bocsi, hogy hosszúra sikerült a mondókám


2011. dec. 28. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

"Az a történet, hogy régen, évekkel ezelőtt volt egy kapcsolatom aminek vége lett, azóta sok idő eltelt, volt dolgom jó néhány lánnyal"

"Tegnap megkérdeztem, hogy lenne-e a barátnőm"

Csak én érzek ellentétet? :D:D:D:D



Mi az már, hogy megkérdezed, lenne-e a barátnőd? :D:D:D Csodálom, hogy nem kérdezte vissza, hogy mennyit fizetsz érte...

Hogy lehet így megnyilvánulni, istenem... Inkább hagyd a francba keress valaki mást.

2011. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem pont így történt, de ez az én hibám, hogy nem tudok normálisan fogalmazni, kissé zaklatott vagyok, ez a lényege a dolgoknak
2011. dec. 28. 19:21
 3/4 A kérdező kommentje:
most miért mi abban a gáz, hogy megismerkedtem valakivel aki iránt érzek valamit és pár hónapos ismeretség után mivel mondta is, hogy lehetne valami, megkérdeztem ezt tőle? :O
2011. dec. 28. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azért nem jött össze, mert így kérdezted meg, hanem mert nem nézel ki elég jól szerinte.
2011. dec. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!